Halısahada maç yaparken çabuk tıkanıyorum

Defans oynuyorum 1.75 boy kilo 80 spora baslicam spor salonunda bu tıkanma geçer mi

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sigarayi birak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Pilatesi öneriyorum her ne kadar bayan dalı olarak bilinse de her insanın yaşlı genç bayan erkek yapması gereken bir aktivite hem bütün ağrılara hem duruş bozukluğuna hem de en önemlisi nefes alış verişe kesinlikle %100 olumlu sonuç veriyor. Senin için etkili olacaktır çünkü ciğerleri genişletir ve nefes egzersizleriyle meşhurdur. Kesinlikle sorununun çözümü bu.

0|0
    0|0
  • Zayıflayıp kondisyon elde etmen lazım spor salonunda pek bir kondisyona sahip olmazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kondisyon eksikliğinden oluyor.

haftada 3, 4 sefer uzun mesafe sabit tempoda koşularla bu tıkanmayı yenebilirsin.

0|0
    0|0
  • tamamiyle kondisyonla alakalı birşey... spor salonuna bile gerek yok aslında vücut yapmak istemiyorsan... ritmli yürüyüş-koşu bunun ilacı...

0|0
    0|0
  • Yaptıgın spora göre geçebilirde geçmeyebilirde kardiyo ve kondisyon çalış ben 2-3 sene önce okul takımında oynarken balon şişirmemi öneren bir antrenörüm vardı işede yaramıştı

0|0
    0|0
  • İp atlamanı tavsiye ederim. Birde kum torbasına çalışırsan daha etkili sonuç alırsın.

0|0
    0|0
  • Geçer

0|0
    0|0
  • kondisyon gerek spor salonunda başladımda yürümek zor geliyordu şimdi koşuyorum ve yaptımın 1 saat fazlasını yapıyorum eskiden salonda 65 dakika çalışırken şimdi 115 dakika çalışıyorum sadece 1 aylık değişimle.

0|0
    0|0
  • spor salonuna boşa para verirsin ben sana söyleyim. günde 5 dakikadan başka hızlı tempoda koşmaya her gün 2 dk arttır bu süreyi 15 güne çok sağlam kondisyon yaparsın halı saha için

0|0
    0|0
  • sigara içiyorsan ondan tıkanırsın . ya da kilo verdikçe daha rahat koşarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...