Sevgilinizin sizden önce birine yakın olduğunu bilseydiniz napardınız?

Sevgilinizin bir başkasına sarıldığını,öpüştüğünü,elele tutuştuğunu bilmek sizi rahatsız eder mi?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Konu kisaca konusulup, kapatilirsa , fazla rahatsiz olmam, ama eski esvgilisinden ya da nisanlisindan konusmayi bir adet haline getirip, belli araliklarla bu konuyu acip anlatiyorsa, ben kapatilmamis bir mesele oldugunu ve hala onu seviyor olabilecegini dusunurum. Ben bir bayanim bu arada. olayi bunu bir erkegin yaptigini varsayarak bakiyorum. Gecmis eskide kalmis ve bitmisse, guzel ben fazla uzmez, herkesin iyi ya da kotu yasadiklari var gecmisinde der ve konuyu fazla buyutmem.Ondan da bun beklerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benden öncekiler umrumda değil. Fakat hiç olmadım deyip yalan söylemesi tiksindirici. Oldum deyip doğrularla konu kapatılmalı. Sanki biz sütten çıkmış ak kaşığız.

0|0
    0|0
  • Benden önce olanlar umurum da olmaz.

0|0
    0|0
  • Rahatsız etmez ama aklıma geldikçe üzülürüm biraz.

0|0
    0|0
  • Hoş bir durum değil tabi ki ama sonuçta benden önce yaşanmış bir durum saygı duyardım sanırım

0|0
    0|0
  • E birazcik catlarim dusundukce ama sorun etmem öncesini

0|0
    0|0
  • Etmez, benden sonrası önemli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkana bakarsan önünü göremezsin önemli olan benimle olduğu süreç .

0|0
    0|0
    • miden kaldırabiliyor yani senden önceki kişiyle öpüşmesi sarılması vs vs

• benim için çok önemlidir bir hatta ben ilk ona bakarım kaç kişiyle çıkmış diye yetmez araştırırım kendim bide mümkün mertebe ilk olmayı tercih ederim benim midem o kadar geniş değil kaldıramam bayan için sıkıntı değil ama erkek için sıkıntı kaç kişiyle çıktığı sonucunda kimse odun değil mutlaka belli bişeyler yaşamışlardır o yüzden benim için çok önemli bişeydir

0|0
    0|0
    • mideyle ne alakası var ? yarın seversin başına gelir hayat bu belli olmaz büyük konuşma bence .

• tamam büyük konuşmamak lazım ama bir kız bana sen 4. 5. sin diyorsa ben kabul etmem o kızı benim doğru dürüst çıktığım bile olmadı erkek olduğum halde bende bir bayandan aynı şeyi beklerim yoksa olmaz hiç önemli değil

• eder ama sevdikten sonra onlar görmezlikten gelinecek şeyler hata diyebiliriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...