Trabzonspor IN Fenerbahçe OUT yorumlarınız nedir?

Avrupa sıralamasında son 2 yılda Trabzonspor 31.sıraya yükseldi fenerde 59. sıralara kadar geriledi ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• trabzon uefa da nereye kadar ilerledi fener katılsa o kadar ilerleyemezdi

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu sakat düşünce ile nereye varmak istiyorsun

Trabzonun 4 senedir feneri yenemediğini mi

Diger deyişle son 9 maçta tek galibiyeti olmadığını mı gizlemeye calisiyorsun

0|0
    0|0
  • Trabzonunki iyi,fenerinin 10 basamak daha geride olsaydi fena tesadüf olurdu

1|0
    0|0
  • Bu sıralamaların pek önemli olduğunu düşünmüyorum ama Fenerbahçe sadece sportif açıdan değil çokta prestij kaybetti

1|0
    0|1
  • yasasin Trabzonspor !

2|0
    0|1
  • evette FENERBAHÇE uefa ya gidemedi için .yoksa tüm dünya biliyor FENERİN trabzondan kaç kat iyi oldunu

0|1
    2|0
    • Ahaha teoride öyle ama neyse ya ben bu konuyu seninle tartısmıcam :D

• Komik değil gerçek. Çünkü Fenerbahçe 2 yıldır gidemiyor ş.ligine önümüzdeki sene de gidemeyeceği için daha çok geriler

1|1
    0|1
  • komik bence trbzondaki yerel medyanın mı haberi bu

0|1
    2|2
    • fenerin 4 yıllık kickban cezası var puan toplayamıo garibim.

• Trabzondan cıkabilirsiniz insallah gerizekalılar :) O gün kan cıkıcak oglum maç felan olmıcak :) Şikicez sizi şike şike :))

• ne kullanıyorsun merak ettim misafir takım taraftarı yokki evde seyredeceğim zaten siz kendi kendinile kavga edeceksiniz sanırım, seni evire çevireeee kendi yatagındaaa

• tirebzon ne zaman in olmuş haahahahah hiç güleceğim yoktu valla

0|0
    0|0
  • o kadar iyilerse bu hafta görelim trabzonu trabzona bakmayın dökülüyor gruplarda bir lazıo vardı zorlayan oda kötü oynuyordu

0|1
    0|2
  • Doğrudur ve bu sezon bitmeden fenerbahçe küme düşecek. KESİN BİLGİ. Düşmezse hesabımı kapatır giderim.

1|0
    0|0
  • Komik Kız Seni :) Pazartesi SeLam Edecem Sana ßurdan :)

0|1
    1|1
  • Eyy cahil sen fenerle trabzonu bir mi tutuyorsun, fenerbahce diyorsun git arastir bak bakim her sene kac kulvarda sampiyon gelmis bana son iki yilin edebiyatini yapiyor fenerbahce her sene sampiyonluga oynuyor trabzon on yilda bir

0|1
    1|0
    • ahahha evet avrupadan bile men edilmiş bir fenevden bahsediyoruz sen bir mi tuutyosun bizi? sjfhdskjfhdskjfhdskjfds

• Bükemediğin bileği öpeceksin. Başkalariin kötü durumundan söz etmek acizlerin işi zavalli gibi davranmayin ve sizin gibi kişiliksiz insanların yüzünden herkes rakip takimin ismiyle dalga geçiyor.

Beş yil daha gitmesin avrupaya siz bununla mi ovuneceksiniz yazikk futboldan anladiginiz yok saha dışı olaylarla avutuyorsunuz kendinizi. Aslinda sizde biliyorsunuz Fenerbahçe nin büyüklüğünü o yüzden böyle yapıyorsunuz kandırmayın kendinizi

Kızlar Ne Diyor 3

• Şike yapan bir kulüpten ve üstelik Avrupa'dan da men edilmiş bir takım daha da alçalmalıydı 59.sıra onlara fazla bile

0|0
    0|0
  • daha neler duyacaz sporda

0|0
    1|0
  • Valla biz Avrupadan emeğimizle elendik. AMA BAZILARI GİBİ MEN EDİLMEDİK :)

0|0
    0|0
    • ben sizinle tartışıyormuyumki siz benle tartışmıcam diyorsunuz :)

Yükleniyor...