Son 4,5 gündür sitede galatasarayla ilgili yapılan karşılaştırmaları neye bağlıyorsunuz?

bu saçma sapan soruları hiç birimiz anlamadık beşiktaşla ilgili fenerbahçe ile ilgili neden bu tür sorular gelmiyor en son karşılık için yapılmış oda gereksiz zaten

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• ayakta geberen adama bağlıyorum :D

huylu huyundan vazgeçmezmiş işte

1|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Bana kalirsa hic bir fenerbahceli, besiktasli boyle sorular soracak kadar kendini dusurmez..

Yanliş anlma suslu'm ama bana kalirsa gs taraftarlari fenerbahceliyi besiktasliyi kotulemek icin yapiyor bunlari..

hic bi' zeki taraftar boyle yapmaz yoksa..

1|2
    2|1
  • Eskiden bu soruları ismini anmak istemediğim bir Fenerli sorardı ama şimdi görünüyorki bunlar virüs gibi başkalarınada yayılmış

1|0
    0|0
  • Hep bir çekememezlik içindeler artık alıştık be renktaş onlara.

Onlar bizim futbolcuları kıyaslarla böyle çünkü kendi takımlarında kıyaslıcak oyuncu yok hepsi karaktersiz

1|1
    0|0
  • Bunlar hep amerikanin oyunu

0|0
    0|0
  • Kuyruk acısı olabilir veya çekememe.

0|0
    0|0
  • He deyin geçin.

1|0
    0|1
  • içinizde bir hain var demekki

0|2
    1|1
  • avrupaya gidemeyen bebeler bizim oyuncularla diğerlerini kıyaslayarak küçülttüklerini sanıyorlar ama mallıklarıyla kalıyorlar

0|0
    0|0
  • sizden biri yapıyor gelmiş siz yaptınız diyorsun seninde soru açmak için nedenin oluyor olay budur.

0|1
    0|0
  • İyi olan hep kıskanılır...

(Beşiktaşlıyım)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çekememezlik başka bir şey değil ama önce kendi takımlarına bakıp bir gülmeleri gerek ve bizim hakkımızda da yorum yapmaları için en az 5 defa düşünmeleri gerekir

0|0
    0|0
Yükleniyor...