Erkekler neden çoçuksu ve neden öyle olan kızlara daha cok deger verılıyor?

kımse kusura bakmasın ama. ne ayrılırken ne de barışırken hem kendımden hem de cevremde goruyorum agırbaslı adam akıllı olgun bı erkek yok kalmamış . ağzınızı acınca oturaklı kız ıstersınız ama icraate gelınce en çok oturaklı kızları üzerzsını. mıymıntı mızmız olan kızların kçndan dusmezsınız. nedir bu tutarsızlık.erkeklere nası davranmak gerek ?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin sırrı yoktur ki tipki kizlar gibi bizlerde eglenceli tiplerden hoşlanırız kendimizden zeki olsun isteriz. Ama bize hukmetmemesini isteriz zaten oyle davranıyorsa zeki degildir. Yerine gore konuşmayı bilsin yerine gore susmayı bilsin isteriz. Fazla ilgiden soguruz. Az ilgide kacarız belli bir dozu isteriz siz nasılsanız biz de oyleyiz. Ben boyleyim en azından. Ama bu kuralı bildiğim halde hayatım boyunca kimseye deger vermezdim kızlara birine verdim fazla verdim kız sogudu su anda cabalıyorum 6 ay oldu konusmayalı cabalıyorum yine de bilmem. Yani demek istediğim ben uyamadım bu kurallara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu neden kaynaklanıyor biliyor musun bir erkek olarak söylüyorum günümüz de ki erkekler sevgili iken hem seviseçek eğlenecek dokunacak kız istiyor öyle kızlar da mıymıntı oluyo ama evlenecek leri zaman da asla mıymıntı değil oturaklı kız olsun diyor bundan öyle ama her erkek böyle değil

0|0
    0|0
  • Agirbasli genelde ulasilmazdir ve erkekler zoru sevmez.

0|0
    0|0
  • valla ben de bilmiyorum.Ama oturaklı olmalı edepli olmalı şirinde olmalı sempatik hareketler yapması edebe engel değil.

0|0
    0|0
  • kim demiş çocuk kız istemeyiz diye yanaklarını sıkcan öldürcen onları çok tatlı oluyolar

0|0
    0|0
  • Sen öylelerine denk gelmişsin,genelleme yapmamalısın.Herkes anlattığın gibi değil.

0|0
    0|0
  • var da sana geçen gün takmış sevgilin ondandır bu genelleme..:)

0|0
    0|0
  • O soz ettigin erkekte sevgiliyi cok zor edinir.

0|0
    0|0
  • erkegine göre degişir ama %90 olgun mantıklı bayanlar tercih edilir...

0|0
    0|0
  • genellemenin dibine vurup, soru sormak..?

0|0
    0|0
  • açıkcası oyle dusune erkekler genelde heyecan,cınsellık vs , bu kızı kolay dusurum ben dıye dusenebilir , sende bıraz agır baslı oldugundan ugrasmak ıstememıstır.

0|0
    0|0
  • ben olgunum ama kızlara karşı biraz çekingenim hiçbir kız benimle ilgilenmedi bugüne kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çocuksu olduğum için terk edildim ..istisnalarda vardır benim gibi :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...