1 cümleyle hayatınızı anlatın desem..

bir cümleyle hayatınızı nasıl tanımlarsınız çok zorlanırsanız 2 olsun kısa ve öz olarak...

Güncellemeler:
sadece yaşamak istendiği gibi yaşanan sert koşullara aldırış etmeyen enerji ve kuralsızlıklarla dolu bir yaşam dopdolu ve mutlu... bu benim cümlem:)

0|0
3678

En İyi Erkek Görüşü

• -- İlk cildi kaybolmuş iki ciltlik kitap.-- Özet isteyenler için

İlk cilde ne kadar masum başlamıştım oysaki. İnsanların ne kadar kötü olduğunu bilmezdim , hayatın ne kadar acımasız olduğunun farkında da değildim . Realist olmak yerine hayalciydim. Hayatı da bir hayal gibi bir rüya gibi yaşıyordum. Öyle bir an geldi ki masallarda ki kötü karakterler gibi elimden o ilk cildi aldılar . Yarım kaldı her şey , bir anda masaldan uyandırıldım . Bir varmış bir yokmuş diye bitti masal ..Herkes hayatta böyle bir noktayla karşı karşıya gelir. Var olanı mı ele alacaksın yok olanı mı ? Seçim bu noktada yapılır.

Hayvanlar bile kimseye kölelik yapmazken paranın ve paranın kaynağına köle olmuş insanlar . İnsanların her ortam için kendinde hazır bulundurduğu kirli maskeler. Aşkların içine karışmış ego tatminleri , karşılıklar beklentiler . Dost arkadaş dediğiniz insanların bana karşı olan çıkarlar. Bu herifleri çıkardım hayat masalımdan. Bir yokmuş diye başladım. Haliyle ikinci cilt de ilk ciltle bağlantılı olduğu için oda çöp oldu. Sıfırdan içinde kötü olgularının olmadığı bir masal değil ama ufak bir roman yazıyorum işte .

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 77

• canım et istesede kasaba minnet etmem keser yerim selçüğümü.

1|0
    0|0
  • Hayatımdaki herşey bezmeyecek kadar az, azmayacak kadar çok...

1|0
    0|0
  • Bu da mı gol değil

4|1
    0|0
    • gol be evlat :)

inş. golü bulursun (ben de bulurum inş :) )

• Cok seviyorum cok umursuyorum cok kıskanıyorum cok sahipleniyorum cok guveniyorum ve cok kaybetip cok üzülüyorum

1|0
    0|0
  • yaşamı ve mutlugu için herşeyi göze alan ,sahtekar duzenbaz başarılı gülümser uyanık deli iknacı paradan nefret eden biri ve dişi telli kızlara hastayım ya gizli butonuna basmıyacam :D

1|0
    0|0
  • yalnız ama umutlu

1|0
    0|0
  • ben hayatımı 10'ar saniyelerde yaşarım her 10 saniye de bir yeni bir hayata başlarım kısacası hız tutkunuyum. BMW 3.30 CI M cabrio ;)

1|0
    0|0
  • Yok 1 cümleye sığmaz -_-

1|0
    0|0
  • Seçmek istediklerim oldu ama kuraldır anne baba olamadığı insanı çocuğuna oldurmak isterler. Bende o ikilemde kaldım mesela.

1|0
    0|0
  • sürekli bir yarışma(kick boks,atletizm,zeybek) koşuşturmacası içersinde mutlu ve eğlenceli bir hayat :))

1|0
    0|0
  • Geldim gidiyorum...

1|0
    0|0
  • isviçre saati gibi tıkır tıkır.

1|0
    0|0
  • tam bir lodos gibi hayatım sert ama naif

1|0
    0|0
  • %91 mutluluk

%4 hüzün

% 2 pişmanlık

%3 başarısızlık.

1|0
    0|0
  • Yalnızlık ..

1|0
    0|0
  • everyday..the same SHIT

1|0
    0|0
  • 1 kelime ile hayatım berbat

1|0
    0|0
  • mınıkiyimya gibi

1|0
    0|0
  • iki kelime:

memur çocuğuyum

1|0
    0|0
  • Kan doldu ciğerim huni dilli pür kederimden.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    57

Kızlar Ne Diyor 36

• Aşık,Mutlu,Sevdiklerinin değerini bu aralar daha iyi anlayan bir insan gibi yaşayıp gidiyorum :)

1|0
    0|0
  • Tembellik.

Pardon bir kelimeyle gibi algılamışım ben onu ama olsun :D

1|0
    0|0
  • aş,eş,iş,çocuk

profil %100 tamamlandı.

1|0
    0|0
  • Aksiyon sever.

1|0
    0|0
  • Ayıp ettin, bana tek kelime yeter. "Monoton"

1|0
    0|0
  • Okuyom ben yaaa

1|0
    0|0
  • Öldüm diyip durup yeniden yaşıyoruz, yeter mi ?

1|0
    0|0
  • Okul, antrenman, gitar kursu ve ev aralarında mekik dokuyorum sürekli.

1|0
    0|0

• diyet

1|0
    0|0
  • Doğdum, büyüdüm, okula başladım, 30 uma kadar da okumayı düşünüp öleceğim. :-)

1|0
    0|0
  • Asıl temelinde koşulsuz sevgi ve sınırsız başarı olan, tüm engellere rağmen hedefinden kopmayan, inanclari için varini yogunu ortaya koyan bu nedenle biraz yorgun olan bir hayat benimki.

1|0
    0|0
  • Sabır, hoşgörü, teşekkür.

3 kelime. Cümle yazmaya üşendim bir an.

1|0
    0|0
  • Tanrı ne zaman isterse o zmn ölebilecek bir şekilde yaşıyorum

1|0
    0|0
  • hayatında herşeyi rayına oturmuş mutluluktan ölebilecek fakat bir o kadarda mutsuz

1|0
    0|0
  • Her seye rağmen sürprizlerle dolu , güçlü bir hayat..

1|0
    0|0
  • Saçmalık ...

1|0
    0|0
  • Ot gibi yasiyorum

Afsfagfa :((

1|0
    0|0
  • Yapraklarını dökmüş bir ağacım.

1|0
    0|0