Kadınların intikamı... derinden gelen güdümlü torpido hesabı...

kadın bir erkekten intikam alıyorsa o adamın intikam almaya değecek kadar önemli biri olduğunu söyleyebilir miyiz?

kadın nefret etmiş ama içi çok acıdığı için intikam alıyordur diyebilir miyiz? yoksa umursamaz hayatına devam ederdi herhalde...

bir kız benden intikam aldı... intikam öyle anlık da olmadı.. uzun süreli oldu... zaten aynı ortamda bulunuyorduk... her türlü nispeti yaptı bana... bana her karşılaştığımız yerde kötü kötü baktı...hoşlanmadığım adamlarla sevgili bile oldu...

hatta bir ara cep telefonuma sağdan soldan alakasız numaralardan saçma sapan mesajlar, cevapsız çağrılar felan da geliyordu... hiçbirine geri dönüş yapmadım tabi...

bir kadının intikam alırkenki beklentisi nedir? erkeğin de aynı acıyı yaşayıp tarumar olması mı yoksa hatasını anlayıp kadına jestler yapması, geri dönmesi mi?

kadın hesaplı kitaplı intikam aldığı erkeği defterden komple silmiş mi olur? silmiş ise yeni bulduğu sevgililerle ilişkileri neden uzun süreli ilişkiler olmaz? sonuçta her kadın evlenmek istiyor... eğer adamı intikam amaçlı yanında tutmuyorsa!

Güncellemeler:
kadın intikam alınca tamamen erkeği silmiş mi oluyor?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın intikam alınca o erkeği siler tabiki

0|0
    0|0
    • nerden biliyorsun? intikam aldığı erkekle evlenip üstüne çocuk yapan akrabam var benim...

adam bir türlü evlenmek istemiyordu... gezip tozup duruyor kıza birşey yapmıyordu... kızda cocuğu bıraktı hemen mazbut bir adamla((((ki tam tersi bir karakterde birini buldu ki adam çatlasın sinirden kendisi serseri tipli bir adamdı)))) sözlendi, sonrada nişan yaptı... hatta daha sonra da eski sevgilisinin oturduğu mahalleden ev bakmaya bile götürdü adamı...intikam bir kaç ay sürdü, ki söz-nişan vardı..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...