Ayrılırken ne canını acıtır?

erkek arkadaşımdan ayrılıcam ona ne demeliyim ki iiçine işlesin ve pişman olsun ?bu zaman kadar böyle yaşadığınız ve kız arkadaşınızın hangi lafı sizin içinize işledi ayrılırken...

Güncellemeler:
bakın beni yanlış anladınız ben onu ççok seviyorum ama onun umrunda değilim gibime geliyoo kendine çeki düzen vermiyo ne desemdee.kafasına bişeylerin dank etmesi lazım bu yüzden ayrılmak istiyorum ki pişman olsun yaptıklarından diyeee

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan birisinin hayatı zehirolsun diye ayrılmaz, artık o insanla mutlu değildir, terkettiği insan üzülsede üzülmesede önemli değildir,artık hayatında istemiyordur ondan ayrılır, hayatından çıkan değil çıktığın insanın artık senin için bir önemi kalmamış olması gerekir, bunu istemek sadece psikolojik sorunları olan ya da çocukluğu üzerinden atamamış olgun olmayan insanların fikri olabilir. Madem ayrılacaksın, salla gitsin neyin peşindesin. daha da acınası bir yaratık oluyorsunuz bu cümlelerinizle, haksız mıyım bacım?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ayrılıkların tamamı acı verir bence. kendinden nefret ettirerek ayrılsan bi kötülük yapıp(örneğin pek çok rastlanılan aldatma numaraları gibi) karşındakini üzer çok fena. normal bırakıp gittsen ortada bi alışkanlık var herşeyden önce gene üzer. en mantıklı olanı birden ayrılmak değil zamanla kendinden yavaş yavaş soğutarak bitirmek olur. birden bitirme

0|0
    0|0
    • ite canı acısın istiyorum pişman olsun beni kaybettiğineee

• hııı pardon ya bende yanmasın diye okumuşum özür dilerim türkçem kötü idare et=) hiç ummadığı bi anda bırak o zaman onu çok yıkacaktır. bakma tepki vermediğine

• hiç birşey deme en etkili yöntem..

0|0
    0|0
  • söz verip de gitmesi

0|0
    0|0
  • harcadığı paralar içini acıtır.ama çok fena bel altı vurmak istiyorsan.bana hiç zevk veremedin pipin çok ince yada küçük falan de.hayata küser şerefsizim.

1|0
    0|0
  • illa üzülerek ayrılsın istiyorsan ve ilişkiye girmişseniz senin oğlan bana yetmedi de evlat acısı gibi koyar

1|0
    0|0
  • senden daha iyisini buldum de

0|0
    0|0
    • yok adileşmedennn bunu yapmalı

• niye canını acıtmak istiyorsun ki ayrıl bitsin işte.

• Bana Allah belanı versin dedi ama içime işlemedi :) Hiçbir şey işlemiyor işlemeyecek de.

Pişman edip ayrılmak istiyorsan git bir erkek bul , el ele tutuş onun karşısına çık :D

0|0
    0|0
  • aldatmasi herhalde

0|0
    0|0
  • Çok ossuruyosun de

0|0
    0|0
  • aranız nasıl demeleri bitiriyor

0|0
    0|0
  • benim gibisini bulamıyacaksın.

0|0
    0|0
  • bir daha aynı tene sahip olamamak acıtır :)

0|0
    0|0
  • Eski sevgilin orda çatır çatır gezsin sen burda Hüzünlu gözlerle 'Benim gibi olmayacak .'Benim gibi olmayacak . bıt bıt bıt , benden uyarması insanlık ölmedi .. buda öyle kibar ve centilmen bir özelligim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ayrıldıktan sonra ne dese boş umrumda bile olmaz .. Eğer ayrılacaksan gerçek sebebini soyle ve iyi bir şekilde ayrıl neden boyle bir şey yapmak istersiniz anlamıyorum ...

0|1
    0|0
    • yani ayrılıyorsun zaten, daha neyi anlatmaya ya da farkettirmeye çalışıyorsun, sen artık onun hayatında yoksun,bu bir eksiklik yaratmıyorsa,senden gelen başka hiçbirşey eksiklik yaratmaz değil mi?

• Neden can acıtmak için çaba sarfediyorsun ki? Seni seviyorsa zaten üzülücek ayrılmanıza. Şöyle fesatlıklara girmeden, kalp kırmadan bitirseniz ya ilişkilerinizi.

Kaldı ki sen zaten onu gerçekten sevsen üzülmesini istemezsin.

0|2
    0|0
  • hicbirsey icine islemez yorma kendini bosa.

0|2
    0|0
  • ayrılıcam mutsuz olsun o mutsuz olsun diye terkediceksin yani çok garip

0|0
    0|0
  • Adamına göre değişir sen seç.

0|0
    0|0
  • Söylesem oturur ağlarsın be gizli :(

0|0
    0|0
  • Ben eski erkek arkadaşımdan soğudumda beni bırakması için hatta benden nefret etmesi için gözlerinin içine baka baka "başka biri var hayatımda" demiştim. yalandı. Bu lafın üzerine tokat yemiştim ama elimden başka bişe gelmedi. Onu istemiyodum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...