Sizce Türkiye-İsveç maçı ne olur? fghgjkldef

sizce Türkiye-İsveç maçı ne olur? hegtt4eghgfıu

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• bence biter

0|0
    0|1
  • Sabri oynarsa iboyu o tutar ve maçı alırız oynamazsa berabere kalırız

0|0
    0|0
  • ordaysan sana bişey soracam lütfen cevap ver, bir soruda "Türk kızları bu haliyle italyanlara meraklı bide iyi olsalar sizi bırakıp italytanlara varacak" filan demişsin çok sinirime dokundu bu hesap sormasam içimde kalırdı sen gerçekten böylemi düşünüyorsun asıl Türk kızlarının namusuna hakaret ettiğinin harkında değilmisin

0|0
    0|0
    • Türk kızının namusuna hakaret etmek ne alaka onu anlamadım ?

ki hesabı bana soracağına Türk kızlarına hakaret eden arkadaşa sorsaydın ya. ben hakaret etmedim ama arkadaş açık açık hakaret etmişti. Türk kızı pek umrunda olsaydı önce ordan başlardın sormaya.

• bak açık konuşucam Türk kızları italyanların peşinde demişsin işte burada Türk kızlarını gavur peşinde koşan kızlar gibi göstermişsin ve daha iyi olsalar yüzünüze bakmaz gibi şeyler dedin buradada kendi milletine ihanet edecek ahlaksız gibi bahsettin, gerçekten bunlarımı düşünüyorsun bana göre bunları yapan biri böyledir, o hakaret eden kişi namusunuza hakaret etseydi sana yaptığımdan daha fazlasını yapardım emin ol

• Türk erkeği yerine yabancı erkekleri tercih edenler hakkında hiç iyi düşünmüyorum kıskançlıktan çok milletine ihanet gibi gekliyor bana beni anlamanı umuyorum

• berabere bitecek

0|0
    0|0
  • tabi ki gönlümüz türkiye nin yenmesi zor maç ama muhtemelen berabere bitecek

0|0
    0|0
  • ibrahimoviç ve golllllllll

0|0
    0|0
  • izlemicem umarım kazanırlar.

0|0
    0|0
  • Kazandik mutluyuz

0|0
    0|0
  • yeniliriz bence