Hiç başkasının GÖZYAŞI'nı sildiniz mi?

Selpağı olan varsa versin şu garibana diyebileceiğim bir durum mu dersiniz, dayanamam ben gözyaşına benim için çok önemlidir, veya gözyaşına dayanamayıp onunle evlenmek isterim mi dersiniz(bu biraz uçuk kaçık oldu ya la) veya gözünden akmasına kıyamadığınız, birlikte içinizin de akıp gittiği göz yaşlarını öperek silmektir. öptükten sonra gözlerinize bakan bir çift yaşlı, dolu ve hafif kanlanmış göz ve mütebessim bir çehre görürsünüz.. bilemem.. belki de mutlu olmuştur o harekete ve belki de sizin tebessümünüze ihtiyacı vardır o an.. belki de hayattaki en güzel teselliyi vermişsinizdir.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• sevgilimin annesi kaza geçirdiği zaman onun gözyaşlarını silmiştim ama bana her damlası o kadar koydu ki bir an bende ağlamaya basladım ortaya karısık tuhaf bişey oldu :D sonra da sıkı sıkı sarıldı ama en güzel sarılması oydu diyebilirim oyle işte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gözün yaşı acı akar çoğu kez... Kimsenin belki anlayamayacağı acılar taşır.. Kimsenin hafifletemeyeceği.. Kimsenin unutturamayacağı sözler barındırır gözler yaşlarda.. Onu silmek acıları silmez evet belki ama o göz yaşını değerli gören hiçbişeyin bu değerli şeyi alacak kadar önemli olmadığını göstermek her karakterin harcı değil. Ha bu göz yaşını silip elnden tutup ayağa kaldıranlar daha çok acı çektirmiyomu ilerde tabkde çektiriyo.. İnsanı en çokta bu yoruyo aslında samimiyetsiz samimiyetler. Güven kalmıyo hayaller kırılıyo parçalar canını acıtıyo.. Gerçekten GÖZYAŞINI silme amacını taşıyanlara helal ne dym.. Tabi gerçekte böyle bir insan varsa..

0|1
    0|0
  • Başkasının gözyaşını sildim evet.

0|1
    0|0
  • Başkasının gözyaşına hiç dayanamam. Zaten sulugözüm.

0|1
    0|0
  • evet sildim

0|1
    0|0
  • Hayır ama çok istiyorum parmaklarımla birinin gözyaşlarını silmeyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...