Arkadaşlarım neden böyle

Yardım eder misiniz? Ben arkadaşlarımın üstüne çok düşüyorum ama onlara verdiğim değerin zerresini alamıyorum. Bir gün okula gitmesem onları öyle çok dolduruyorlar ki. Biri hastaydı arkadaşımın ona sevgilisinden, annesinden çok mesaj attım nasılsın diye. Bir gün hasta oldum gitmedim okula tek bir mesaj bile atmadı. Üstelik şöyle bir durum var sürekli değişen ruh hallerindeler. Onları kırmamaya çalışıyorum ama nafile. Bazen hiç konuşmasam onlarla gelip konuşmazlar. Moralim çok bozuktu bir gün diğer arkadaşım yakın arkadaşıma canımın sıkkın olduğunu söyledi umursamadı. Ve öyle bir şey ki bir ara benimle çok ilgileniyordu şimdi ona dönüş yaptı. Bende mi sorun var anlamıyorum. Onların kafaları bir kaç konuda uyuşuyor. Mesela erkek konularında falan. Aşk ile pek aram yoktur benim. Olabildiğince onlara çözüm bulmaya çalışıyorum. Bugün konuştuk biriyle ama diğeri hiç sormadı beni. Sizce ne yapmalıyım Allah aşkına yardım edin.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• sende bendensin bacım gel bir sarılak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Salla gitsin öyleleriyle takılma sende .

0|0
    0|0
    • sınıfta tek arkadaşım onlar..

• Konuşma onlarla çok isterlerse kendileri konuşsunlar dünyada tek onlar yok ya sınıfta kimseyle konuşma sende . Nefret ediyorum öyle insanlardan

• geçen senede böyleydi. tek bir arkadaşım vardı. o kadar. neyse teşekkür ederim

• Kisa ve oz sorun sen onlardan guzel misin ?

0|0
    0|0
  • onların anneleri var sana gerek yok

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok umursadığın için oluyor

sende onları umursama aramazlarsa arama mesaj atmazlarsa atma

atarlarsa kısa cevaplarla geçiştir

sen üstlerine düştükçe kendilerini bir halt zannediyorlar

vazgeçilebilir olduklarını göster

sana değer veren insanlarla arkadaşlık et

ve ne kadar değer verirsen ver ne kadar önemsersen önemse sadece yarısını göster

0|0
    0|0
    • haklısın tabii ama hani diyelim bir ay konuşmazsam hiç konuşmazlar. sonra yakın arkadaşım diye geçiniyorlar. bize sataşan biri vardı arkadaşım onu tersledi baya baktım şimdi kankalar birde böyle bir saçmalık var.

• soran sana o kadar değer verseler zaten yokluğunu hissederler

konuşmadığında üzgün olduğunda seninle ilgilenirler

bunların hiç birini yapmıyorlar çünkü seni umursamıyorlar acı gerçek kabullenmelisin

seni umursamayanı umursamamayı öğrenmelisin

kendin söylüyorsun bir ay konuşmazsam konuşmazlar diye bak

varlığın yokluğun bir onlar için sen çırpınıyorsun sadece

sen arkadaş diyorsun sen öyle zannediyorsun onlar değil

yok gibi davran onlara umursama konuşmazlarsa konuşmasınlar yeni insanlarla tanış

• çok haklısın. fazlasıyla hemde. teşekkür ederim

• Arkadas ortamini deistir veya karsilik beklemeden davran.

0|0
    0|0
    • şu zamana kadar karşılık beklemedim hiçbirinden ama insan bir yere kadar dayanabiliyor

Yükleniyor...