Yaptığınız bir şakadan bahseder misiniz?

benimkini anlatayım 0rta 3 de bir çocuk boyum kısa diye sürekli benle dalga geçiyordu. bana lakap takıyordu. bir gün suyuna bir ilaç addım işte vücuddan suyu atarmış idrar olarak. ben 2 paket attım ve çoocuk kıvranmaya başladı. gitti hocanın yanına ama izin isteyene kadar bütün sınıfın önünde altına işedi. çocuğa bir yıl sidikli diye seslenildi

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bayan bir arkadaşım devamlı farkında olmadan kırmızı ışıkta geçiyordu ve artık biz uyarmaktan sıkılmıştık.. Bir gün farklı bir numaradan arayarak maliyeden aradığımı söyledim ve defalarca kırmızı ışıktan geçtiğini ve biriken toplam cezasının 4500 TL olduğunu, en kısa zamanda ödemesi gerektiğini yoksa arabasına ve ehliyetine el konulacağını söyledim, telefonda neredeyse ağlayacaktı :)))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aferın ondan bır farkın kalmadı

1|2
    1|0
  • lan senden korkulur bu yaşta bunu yaptıysa şimdi kim bilir ne kötü şakalar yaparsın adamın yüreğine indirecek şakalar yapma yoksa...

0|0
    0|0
    • kaç kişiyi altına işettim ben hatta sıçtırdım bile hem de kaç erkeği

• eed dua et yoksa hergün altına yapardın heralde

• valla yaptırırdın yani korkulur senden okul halimi düşününce millet bana çatlayarak gülerkene ben büyük bir eziklikle sınıfı terkettiğimi hayal edince baya kopmalık bir durum oluşurdu... :D

• hamile kadını oyuncak yılanla mı korkutmadım dersin, trafikte duran arabalara su dolu balon fırlatıp kaza sesi mi çıkarmadım dersin, kışları balkondan milletin kafasına kar topu mu fırlatmadım dersin ooo anlata anlata bitmez muzipliklerim

0|0
    0|0
  • Çocuk o yıl içerisinde ne kadar zoruna gitmiştir.

0|0
    0|0
    • ama haktti benle kimse uğraşamaz resmen şarıl şarıl işedi

• Hiç unutmam bizimde okulda birisi derste yapmış hocanın masasına kadar gitmiş hoca takip ede ede bulmuştu.

Kızlar Ne Diyor 1

• su balonu atmak en büyük ''şakam''

0|0
    0|0
Yükleniyor...