Milli takım sizce başarılı olurmu?

ben futbolculara güvenmiyorum açıkcası fatih e güveniyorum sizce başarılı olabilirlermi grupta ?

Güncellemeler:

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• bence milli takım başarılı olur çünkü fatih terim tam milli takıma göre bir hoca. oyunculara gaz vermeyi iyi biliyor bizim milli takımımızda biliyorsunuz gazla çalışıyor.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben futbolculara da güveniyorum valla fenerdekileri bilemem onlarda da allah için iyi futbolcular var. ama ben o takımdan en çok arda semih selçuk a güveniyorum. son maçtan sonra umutla burağa her zamankinden daha az güveniyorum ama yinede güveniyorum onlara :D onur desen musleradan sonraki en iyi kaleci. bence grupta başarılı olabiliriz. bu akşamki maç içinse ibra var bir kere isaakson çok iyi değil bnece. elmander oynatılırsa işte ondan korkuyorum birazda :(

0|1
    0|1
  • Şimdiki futbolcular çok havalı biri kendini ronaldo zannediyor diğeride ıniesta

0|1
    0|0
  • zlatanin gollerini merak ediyorum ben.

0|1
    0|0
  • Burak-Umut-Mevlüt dışında Türkiye'de öyle santrafor bulamazsın Onur Kıvrak çok başarılı orta sahamızda Arda var savunma hattımız da iyi Caner Erkin çok iyi bir kanat oyuncusu bence bek olmasına şaşıyorum ciddi anlamda Fatih Terim'de eklenince takımın tadından yenmez zaten

0|0
    0|0
  • başarılı olur ..

0|0
    0|0
  • türkiye kazanır sonuçta teyyare

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben başarılı olcamıza inanıyorum kadro iyi link herzaman ki gibi İmparator atak futbolunu oynatacak ki bence de kadromuzda stoperler dahil oyuncuların hepsinin atak yönü çok iyi ben başarılı olcamıza inanıyorum

0|1
    0|0
    • bende futbolculara güvenmiyorum zaten fatihe güveniyorum :)

• baştan kötü düşünmemek lazım bugün onurla ardanın basın topantısını izledim bir spiker ibranın inanılmaz golleri var dedi onurda demirden korksak trene binmezdik diyor klasik Fatih Terim gazını yemeye başlamışlar ben isveç gibi güçlü bir ekibe karşı bugün galip gelcemize inanıyorum

• bakalım artık inşallah :)

• Ben pek inanmıyorum açıkçası

0|1
    0|0
    • açıkcası bende inanmıyorum dedim gibi futbolculara güvenmiyorum bir tek fatihe.

• Bence yenilmemek üzere oynıycağımız için fazla golde olmaz berabere biter bu maç

0|1
    0|0
  • imparator var bikere...adam kupa koleksiyoncusu

0|1
    0|0
  • Bence bu maçı alırlar ama hazırlık .

0|1
    0|0
    • hazırlık maçından bahsetmedimde adamlar ciddi oynamaz zannetmiyorum.

• Olmassa o 6+0 ı biryerlerine soksunlar

0|1
    0|0
  • kg var 1.55 oran mantıklı çelişkili maç 3 ihtimalde var favorim yok ama sitelerde goze carpan isveç

0|1
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...