Formda kalmak ne kadar önemli senin için ? Spor yapar mısın?

Günde, haftada ortalama kaç saat? Neler yaparsın ?

0|0
15|20

En İyi Erkek Görüşü

• önemli tabiki ama özel olarak bi spor yapmam formum için. hobi olarak uğraştığım spor kilo verdiriyo ve formda tutuuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Formda kalabilmek için dengeli ve düzenli beslenme yapıyorum,işim gereği hereketli oldugumdan fırsat buldukça doga da yürüyüş yapıyorum ve uzun süredir(4 yıl) kilomu aynı seviyede tutuyorum,

2|0
    0|0
  • pek aram yok sporla..

yediklerime dikkat ediyorum sadece..

2|0
    0|0
  • Çok önemli..ve evet Beslenme şeklim Formda kalmamı sağlıyor. İnsanlara tavsiye edilen Beslenme şekli, benim Beslenme alışkanlığım... :-)

2|0
    0|0
  • hiç spor yapmam ama yemekte yemem. erkeklerin 3000 kalori alması gerekirmiş ben hesapladım 1700 2000i geçmiyorum ve kiloda vermiyorum, almıyorumda. benim kalbimde dk da 47-55 arası atıyor zaten. nasıl yaşadığıma hala şaşırıyorum.

1|0
    0|0
  • Haftada 3gün spora gidiyorum ama daha baklavalardan bi ortaya cıkma belirtisi yok :D

2|0
    0|0
  • Vakit Bulabildikçe... Salı, Çarşamba; bazen Cuma günleri yapmıyorum, yapamıyorum... Onun dışında Jogging yapmaya çalışıyorum... Sevgiler...

1|0
    0|0
  • spor yapıyorum bısıklete biniyorum

1|0
    0|0
  • son 3 yıla kadar düzenli olarak spor yapan biriydim. iş yoğunluğundan kopmuştum ama kilo almaya başlayınca diyet eşliğinde tekrar spora başladım. yazın yüzme, kışın masa tenisi ve yürüyüş.

1|0
    0|0
    • Bende bir süre squash oynadım şimdi spor Salonu'ndan çıkmaz oldum ama yüzmeyi cok seviyorum :)

• günde en az 30 dk yürürüm.

haftada 3 gün mekik ve şınav çekerim. ama mekik günleri ayrı şınav günleri ayrı. bir haftaya yayıyorum.

mekik günlerinde 200 mekik, şınav günlerinde 100 şınav. ve de dambıllarım var onlarla da pazu çalışıorum, göğüs ve kanat çalışıorum. barfiks barım var.

0|0
    0|0
  • zayıflama ile ilgili soruları okuyup cevap yazıyorum :)

1|0
    0|1
  • çok kasılırsam koşarım. bunun dışında da klavyeyi kullanarak parmak kaslarımı geliştiriyorum.

1|0
    0|0
  • arada yaparım

1|0
    0|0
  • haftada 2 gün spor salonunda egzersiz yaparım..hafta sonlarıda halı saha maçı..

1|0
    0|0
  • evim 7. katta günde merdivenlerden 5 altı sefer çıkıp inerim heralde spor oluyor bu :D

1|0
    0|0
  • Sabah 5'te kalkıp 14 km. sahilde koşuyorum. :) yeterli benim için.

1|0
    0|0
  • Bu aralar yapamıyorum ama normal şartlarda spor salonuna ve de havuza gidiyordum düzenli olarak.

1|0
    0|0
  • Formda kalmak onemli bu ara saldim kendimi spor yaparim normalde

1|0
    0|0
  • spor yapmam. formdayım yani :)

0|0
    0|0
  • günlük yürüyüş yapmaya çalışırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Yapmam ama başlamayı düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • haftanın her günü minimum 35 maksimum 60 dk spor yapıyorum step aerobik plates yüzme.

1|0
    0|0
    • Süper platesi bende düşünüyorum

• haha:):):) ben yaradığını gre biliyorum ;) güldürdün beni saol :)

• senin görmen önemli değil sen kendine objektif bakamaz sın bilir kişi olarak benm görmem lazım:)

• Her sabah 1 saat koşuyorum.

1|0
    0|0
  • spor yapmasam bile formdayım :(

1|0
    0|0
  • spora asık bırıyım hergun gunde 4 saat spor yapıyorum

1|0
    0|0
  • haftada 6 gün pilates 1 saate yakın yürüyüş yaparım

1|0
    0|0
  • önemli tabii

1|0
    0|0
  • Hafta da 3 gün fitness a gidiyorum..

1|0
    0|0
  • Bugün yapıcam mesela.

1|0
    0|0
  • Dengeli ve düzenli beslenmeyi bırakmayıp sporlada desteklersen formda kalmayı başarabilirsin.

0|0
    0|0
  • valla kilo aldıktan sonra bi düzene girmeye çalışıyorum inşaALLAH başarırımda akşamları yemek yemıyorum haftada bırkac gun sabahları yürüyüş ve spor yapıyorum orantılı düzgün bi vucudum var ama formda değilim acilen girmem lazım o forma ay ay

0|0
    0|0
    • Sağlıklı beslen ama 3 Ogün ye aksam yemeğini 5 ten önce yersen sorunun kalmaz bol su ;)

• Sigarsin eminim cokta güzel bir gelin olursun :)

• inşaALLAH canım çok saol öpmek istedim ya muck :))

• akşamları yemek yemiyorum sabahları yürüyüşe gidiyom formum gayet iyi

0|0
    0|0
  • sağlık açıısndan önemli ..

0|0
    0|0
  • çok önemli

0|0
    0|0
  • sabah 1 saat akşam 1 saat olmak üzere 2 saat yürüyorum her gün. sağlıklı besleniyorum, elimde kalori çizelgesiyle dolaşmıyorum ama yediğimde kendimi suçlu hissettirecek hiç bişi yemiyorum. ayrıca düzenli olmasa da dans ediyorum, köpeğimizle çimlerde koşuşturuyorum, yuvarlanıyorum falan. formda kalmak önemli benim için.

1|0
    0|0
Yükleniyor...