Acıklı ama komik bir soru.. buyrun..

daha önceden birkaç kez gördüğünüz ve çok beğendiğiniz böyle gidip sarılıp öpmek istediğiniz ama bir türlü dikkatini çekemdiğiniz biriyle yine bir ortamda denk geldiniz ve bu sefer dikkatini çekmeyi başardınız.. masanızda oturuyorsunuz ve karşınızdaki sizi baştan aşağı hayranlıkla süzüyor.. siz de havalara girmişsiniz tabi..tanışmak için en güzel ve belki de son şansınız olduğunu düşünürken şansımı deneyeyim düşüncesiyle son defa nasıl göründüğünüzü de kontrol etmek için lavaboya gitmek için kalktınız, yürüyorsunuz sağa sola hava basarken çok eşşekçe bir sakarlıkla ayağınız sandalyeye çarpıyor düşüyorsunuz sandalye de devriliyor.. bazıları kıskıs gülüyor.. ne yapardınız?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• kendime gülerdim. ama içimden etmediğim küfür kalmazdı sanırım. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahahah fazla havalanmamak gerek işte de ben gulerdim utanmazdim yani insan degilmiyiz sonucta hepimiz

0|0
    0|0
  • GÜLÜM BAH ŞİMDİ ÖNCE HEPİMİZ İNSANIK OLABİLİR BÖYLE ŞEYLER Kİ ŞÖYLEDE BİR ŞEY VAR GIZLAR KOMİK ERKEKLERDEN HOŞLANIR EĞER O GÜLEN KİŞİLER ARASINDA O DA VARSA BENCE HOŞ OLMUŞ HİÇ GÜLMEYİP TINLAMASAYDI DAHA KÖTÜYDÜ DAHA SEMPATIK OLMUŞSSUN

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kardeşim. Bi utanda gel sonra konuşalım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• öl daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...