Rusya`nın Ukrayna sınırlarında yer alan Kırım`ı işgal etmesi sence ne gibi sonuçlar doğurur?

Rusya`nın Ukrayna sınırlarında yer alan Kırım`ı işgal etmesi sence ne gibi sonuçlar doğurur?

• Bu işgal geçicidir, maksat Kiev`e ve Batı`ya göz dağı vermektir.
    A seç
  • Ruslar Osmanlı`dan beri elde tutmaya çalıştığı Kırım`ı bu sefer bırakmayacaktır.
    B seç
  • Ortalık karışık 3. Dünya Savaşı`nın fitili ateşlenmiş olabilir.
    C seç
  • Hiç birşeyden haberim yok önemsemiyorum
    D seç
  • Diğer...
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• rusya nın çeçenistanda çinin doğu türkistanda öldürdüğü soydaşlarımız din kardşlerimiz ne olacask onlardan haber yok. ona göz yumanalar şimdi kırım oldu mu aslan kesilirler çıkarcı ş*refsizler.

0|1
    0|0
    • her zaman haksızlıgın karsısında olmak gerek din dil ırk gözetmeksizin

• elbet elbet kırım olayıda üzücü. ben iki yüzlülüğü belirttmek istedim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Kırımı işgal isteği Osmanlıdan beri süregeliyordu zaten ayrıca alınınca ticari ulaşım yolları açısından konumu iyi. Amerika harekete geçer herhalde çünkü ileri oldu bu ayrıca onunda çıkarları var. Çıkarları olmasa bu kadar girer miydi? Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • rusyanın bu hareketi abd nin işine gelmeyebilir olaya bir de o karışır derken olaylar gelişir neticede oranın halkı her daim arada kaynar yazık olur

0|0
    0|0
  • Ortalık karışık 3. Dünya Savaşı`nın fitili ateşlenmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Ağır bir gerilim oluşur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ülke yer önemli değil.sene olmuş 2014 hala savaş hala işgal...sonuçta ölen masum insanlar...bıraksınlar artık toprak elde etmeyi.gözleri neden doymuyo bitürlü?askerlik kavramı bitsin silaha savunmaya bütçe ayırmalar bitsin artık bianda nasıl bir bolluk başlıyo...bilimde nasıl çağ atlıyoruz...

0|1
    0|0
  • 3. DÜNYA SAvaşı sinyali gibi ama ben ukranyalı mültecilere evimi açabilirim :D

0|1
    0|0
  • Bugune kadar ne olduysa o.

Bi zikim olmaz.

0|0
    0|0
  • Yalta ya gitmek daha da pahalı hale gelir

0|0
    0|0
  • En önemli sonucu Türkiye bu savaşa girer..

0|0
    0|0
  • Dün başbakanın danışmanına göre Rusya, Abd ve Türkiye parçalanacak , Trilyon dolarlar kazanacakmış dünyayı yönetenler. Sonra da Rusyanın maden rezervlerini paylaşacaklarmış. bu yüzden Tayyip seçilmeliymiş. Programı sunan da bu yeni bir kurtuluş savaşıdır dedi :) kahkaha attım akşam akşam. Abdyi bilmem ama Türkiye ve Rusya kolay lokma değil adam 10 saniyede yıktı devletleri

0|1
    0|0
  • 3. dünya savaşı başlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...