Şu an çok sinirliyim, ne yapmam lazım?

dedikoducu ablama gıcık oluyorum ondan nefret ediyorum şu an çok sinirliyim. laf dememk için zor tutuyorum kendimi. ne yapmam lazım laf dersem kötü olur. nasıl sakinleşebilirim? dışarı çıkmamak dışında evdeym çıkamam dışar

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gel bana küfür et, bağır çağır vur kır sakinleş.

1|0
    0|0
    • tamam. sen aptalınn tekisinnn piss dedikoducu her duydugun b*ku söylemek zorunda mısın ama ben senin amcını biliyorum sırf ara bozmak içinnn aptallllll nefret ediyorum senden sesini bile duymak istemiyorm iğrençsinnnn bu evden defoluppp gitttttt bir an önceeeee pislikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

• hahahaa :) yaa güldürdün beni Allah'da seni güldürsün

• Sinirinin yatıştığına sevindim. Tez vakitte bir kuaföre git de uçlarını aldır biraz. Tekrar kabarmasınlar. Çok şükür benim de keyfim yerinde.

Erkekler Ne Diyor 9

• dedikodu kötü bişey

1|0
    0|0
  • Gidip tokat atmayi dene

1|0
    0|0
  • Bende küçük kız kardeşime, annemle bir olup sinir etmek için bire birdirler. Bence kendini dışarı at, dolaş gel hava al.

1|0
    0|1
  • git abdest al iki rekat namaz kıl olmadı kesmedi mi şeytanın avukatlığını yap takmaaaaa boşver sallaaaaaaaaaaa

1|0
    0|1
  • birilerine dövdür.

.

1|0
    0|0
  • Sigara içiyorsan Çok derin bir fırt al

1|0
    0|0
  • çikolata ye bide komedi filmi izle

1|0
    0|0
  • :)))) çok fena bir durum amayapı meselesi bazısı hiç laf tutamazsenin ablan neticede hoş görcenn

1|0
    0|0
  • yüzünü yıka müzik dinle şarkı söyle iyi gelir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dua et

1|1
    0|1
  • Zaz-Je Veux bunu dinle kızın sesi bile mutlu ediyor insanı.:):)

1|0
    0|1
Yükleniyor...