Ne yapıyorum ben ya? :S 5 yıl önce sevdiğim kızın arkadaşına şunu yazdım

bunu yazdığım için belkide çok pişman olcam ama sen sanırım sevde nin yakın arkadaşısın aynı profili kullandığınıza göre belki sen beni dinlersin derdimi anlarsın sevde ve ben 5 yıl önce çıkıyorduk onu çok seviyordum hala aklımdan çıkmıyor onu çok özlüyorum onu o kadar çok seviyordum ki ondan sonra intihar bile ettim 2 gün yoğun bakımda kaldım ruhumu bile satmayı düşündüm şeytana ona aşığım :'( aradan 5 koca yıl geçti ama onu düşünmeden geçirdiğim gün ve ağlamadan geçirdiğim tek bir gece bile yok ya bir insan Peygamber efendimizin karısının adınında Sevde oduğunu öğrendiği için üzülür mü? ben üzüldüm çünkü benim sevde'm Şu an başka yerde lütfen Hz. Muhammet aşkına bana yardımcı ol bunları direk sevde ye anlatma benle konuş biraz beyin fırtınası yapalım 8 Nisan da ona hediye almak istiyorum

yanlış mı yaptım sizce?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• BİLMİYORUM AMA KENDİNİ BAŞKA BİR YOLLA İFADE EDEBİLİRDİN:)

0|0
    0|0
    • nasıl mesela? ama ölede bir durum var 5 yıl önce birlikteydik ve cidden aşığım ona

• işte onun yakın bir arakdaşına yukarda yazdıklarımı yazdım yolladım telefon numarası vardı eski telimde kaldı gerçi ezbere biliyorum ama hiç açmıyor ki

• yapacak birşey yok unutmaktan başka

• hayatındaki en büyük yanlışı yapmışsın gözün aydın :(

0|0
    0|0
  • yapmasaydın keşkee

0|0
    0|0
    • ama belki dedimki milyonda 1 ihtimalde olsa geri kazanabilirim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...