Bugün en yakın kız arkadaşımın doğum günü ve ben hala bişi yapmadım :(

telefonla konuştuk sabahım 7 sinde uyandırıp hem doğum gününü kutladım hemde şarkı söyliyeerek uykusunu zehir ettim :D

akşam iş çıkışı direk ona geçicem ne alabilileceğim hakkında hiçbir fikrim yok :( size nasıl bir hediye gelse mutlu olursunuz?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• ne kadar yakın bilmemiz lazım. 10 cm ? 1 metre ?

0|0
    1|0
  • Yani tabi bir saat çok klasik olsada şu anda senin için en iyi çözüm diyebilirim ben kız arkadaşıma cüzdan mont falanda almıştımda ya da küpe ile kolyede güzel olabilir :)

1|0
    0|0
  • hanı çok yakın di daha onu neyin mutlu ediçeğini bilmiyorsun ayip ama :D şahsen bana sakız alsa mutlu olurum öyle bir yapim var

1|0
    0|0
  • El bombasının pimini çekip son saniyesine kadar elinde bombayla şarkı söyleye söyleye dolanacak kadar çılgın insanların olduğuna inanırım ama bu kadarına...

Üzgünüm inanamam :/

Bir kız en yakın kız arkadaşına doğum günü hediyesi almayacak ve bunu doğum gününde almayı planlayacak...

Ben şahsen böyle bir olayın gerçek olduğuna inanmıyorum :)

0|0
    0|0
    • bu senin düşüncen fazla yakın olmadığın kişiye daha kolay hediye alırsın ama değer verdiğin ve senelerdir tanıdığın birine daha zor hediye alırsın çünkü hersene bişi alıyorum zaten bir de bu var

• Bi şaka yapak dedik... Neyse... Kolay gelsin bacı ne diyim...

• enyakın arkadaşınmış madem en iyi sen bilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...