Basketbolda temsil eden takimlarimiz avrupada ne kadar basarili olabilirler?

Dun aksam Beşiktaş eurocupta farklı galibiyet aldi;ayni kupada bugün Ted Kolejlilerin maci var.

Euroligde Efes,Galatasaray ve Fenerbahçe yollarına devam ediyor.

Eurochallange de ise Gaziantep çok super şekilde yoluna devam ediyor.

Sizce takımlarimiz ne kadar basarili olabilirler?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• dün akşam bjk iyi bir galibiyet aldı ligde ayrı avrupada ayrı oynuyor ben hiç bir basketbol maçını kaçırmam ve ligde ancak bu kadar kötü olabilir büyük bir takım efes koç değişiminden sonra toparlandı ama onlarında esas amacı ligde şampiyon olmak avrupa çok zor fenerbahçe kadro ve teknik ekip açısından final four oynayacak bir ekip ama bir türlü olmadı bu turu geçerler fakat 8 den sonrası olmaz keza aynı şey Galatasaray içinde geçerli sezon başında jawai erceg markoşvili cenk gordon domercant kendi kendime hem lig hem euroligde şampiyonluk hayalleri kuruyordum ama sonrası malum sakatlıklar formsuzluklar olmadı Gs de ilk 8 e girer o kadar

0|1
    0|0
    • Yabancı sinirlamasindan dolayı ligde isler iyi gitmiyor.dedeigin gibi gs sakatlıklar olmasa final four yapabilird FB ve antep ne yapar sence

• fb son 8 e kalır ama 4 çok zor onlar içinde takım olmayı başaramadılar bir türlü ama 8 e kesin çıkarlar antep bilmiyorum inişli çıkışlı şunu yapar derim yapamaz ama avrupada çok iyiler

Kızlar Ne Diyor 3

• En umutsuz olduğum takım Efes olduğu kesin de zaten kendileriyle ilgilenmiyorum EL'de 5 maç kaldı 3ünü kazanmamız şart ve inanıyorum kazanacağıma Galatasaray turu atlayacaktır

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe diğerlerinden daha şanslı gibi

0|1
    0|0
  • cimbomum kupayi alacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Beşiktaşın yarı finale kadar yolu açık bu maçı geçerse ki geçti jarusselam la oynayacak onlarıda çok rahat yener yarı finalde valencia ile eşleşecekler kupanın en büyük iki favorsinden biri valencia ve kazan ama yarı final olunca iş değişiyor final olabilir

Ted kolejin buraya gelmeside büyük başarı ama bence bu turu geçerlerse bile kazanla eşlecekler orada takılır

Efesin şansı yok

Gs 4. olabilir çok rahat kendi evinde kayıp etmesin yeter

Fenerbahçe için ise geçen haftaki oli galibiyeti çok işe yaradı bu grupta en kötü 3. veya 4. olarak çıkar

1|1
    1|2
    • Gaziantepi unutmuşum onlar bence şampiyonluk favorisi bir kaza olmazsa ve Barış ermiş bu formunu devam ettirse Şampiyon olacaklarına inanıyorum

• Cok güzel yorum olmuş. Basketboldan anlayan birilerini görmek beni mutlu ediyor :)

• haha valla futboldan daha çok takip ediyorum daha çok seviyorum saolsın :)

• baskette başarılılar futbolda eziliyorlar :((((

0|1
    0|1
Yükleniyor...