Kapat

Basenleri inceltirken neler yaptiniz?

Basenlerimi eritmek için belli başlı hareketler yapıyorum. Size de sormak istiyorum bayanlar, basenlerinizi incelttiniz mi inceltirken nasıl hareketler yaptınız?

1|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• link

link

bunlari yapman eterli

0|0
    0|0
    • yapıyorum 2 hareketide.

• bu hareketi4 kglık dumbella yapıyorum :) squat yaptım, kalçam kalktı fakat artık istediğim kalkmadan inceltsin.. squatın bir çok çeşidi var bildiğim kadarıyla, acaba kalçayı kaldırmadan sadece inceltme amaçlı çalışabileceğim bir çeşidi var mı? benim yaptığım bu link

• daha az agirlik, daha cok tekrar yapman gerek :) bir de beslenmene dikkat edersen.. o zaman inceltirsin :p

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Bisiklet faydali olur

0|0
    0|0
  • basenlerin nedeni yağ. bol bol yürümen gerek.

0|0
    0|0
  • sadece hareketler yeterli olmaz.fazla yiyorsan ve buna devam edersen yaptığın spor yağ kütlesinden kas kütlesine dönüşür ki bu da incelmeyi getirmez. başta biyokimyacılar ve spor eğitmenleri iyi bir vücut için idman %30, beslenme %70 derler...

0|0
    0|0
  • Yan üstü yat ve bacağını yukarı aşağı kaldır, Sırt üstü yat ve bacağını aynı şekilde yukarı aşağı kaldır çok faydasını görürsün.

0|0
    0|0
  • bol yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • parklarda üstüne çıkıp sağ sol yapılan diskler var ya belki faydası olabilir.

alakası yok ama merdiven çıkmak basen yapar derdi bir arkdaşım:)

0|0
    0|0
  • plates idmanları :)

0|0
    0|0
  • uzman tv. com da bulabilirsin çok iyi bilgilendirme var orada

0|0
    0|0
  • youtube da birsürü video var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0