NBA şampiyonu kim olacak sizce?

NBA fanatikleri, nefis bir günün ardından cevaplarınızı bekliyorum

sizce nba şampiyonu kim olacak lütfen gerçekten bilgisi olan arkadaşlar yorum yapsın ve ankete katılsın.

• Thunder
    A seç
  • Heat
    B seç
  • Bulls
    C seç
  • Spurs
    D seç
  • Mavericks
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• bence bulls

0|0
    0|0
    • rose un sağlığına bakıyor biraz..ama bencede heat ve bulls doğu finaline çıkar oda erken final olur

• biliorm baban kürt annen italyan ama aslen boşnak.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• B: Heat

0|0
    0|0
  • Heat

0|0
    0|0
  • Thunder

0|0
    0|0
    • bence thunder fazla bireysel koçu değiştirmeden imkansız hatta batıda spursu denk gelirlerse finale gelemezler bence

Erkekler Ne Diyor 4

• Dallas'ın bu yıl hiç şansı yok.Spurs'un emektar kadrosu finali çıkarabilecek durumda değil.Heat Lebron haininin üzerinde duruyor Lebron'u kitle Miami yerde.Bulls konferans finali görebilecek mi çok merak ediyorum.

Şampiyon belli dağılın: Oklahoma City Thunder!

Sürprizler: LA Clippers,NY Knicks

0|0
    0|0
    • pardon la clippers new york aday diyorsun bulls a kon finali göremez diyorsun lebronu kitle iş bitti diyorsun doğruya kimki o hemen kilitlenebilir:D

• dostum iyi takip ettiğinden eminmisin..süper bi uzun rotasyonu var okc nin daha ne olsun nazr muhammed ibaka perkins vs vs..kaldiki durant ligin en iyi 3 oyuncusundan biri ve en iyi skorer i ligin iki tanede all star seviyesi adamları var onun yanında..ama tamamen bireysel oynuyorlar.

• Ben beğenmiyorum yine de uzun kombinasyonlarını.Belki de kafamda klişeleşmiş uzunlara pek benzemedikleri içindir.Perkins takasla ilk geldiğinde çok sevinmiştim ama bence Davis daha etkiliydi Celtics'te.Ibaka bence sadece uzun olarak nitelendirilmeyecek kadar yetenekli bir adam.Ben onu daha çok akıl oyunlarında düşünüyorum.Mohammed de bliyoruz ki average bir oyuncu.Ver bana Marc'ı Scola'yı Amare yi uzun odur :)

• spurs

0|0
    0|0
  • Bulls tabiki

0|0
    0|0
  • Bulls

0|0
    0|0
Yükleniyor...