Ek ilaç alacağım, öneride bulunabilir misiniz? (enerji ilacı)

arkadaşlar birazdan eczaneye gidicem, pharmaton ya da arcalion almayı düşünüyorum arada kaldım, sınavlara çalışıyorum malum 18 gün, var çabuk etki gösterecek, bu tempoda enejimi daha verimli kullanmamı sağlayacak bir ilaç arıyorum, biraz da konsantrasyon için iyi olsa süper olur :)

var mı kullanan arkadaş, bana tavsiyede bulunacak kimse?

Güncellemeler:
pharmaton aldım arkadaşlar izlerimlerimi aktarayım, daha sonra konuyu okuyan olursa yardımcı olsun. Sabah 10.20 gibi içtim normalde günde bir tane ben ilk başlangıcım diye iki tane içtim ikincisini 17.30 da içtim şuan orta dereceli bir koşturmacalı güne bakarak fena değil, hala uykum yok gözlerim ağrıdı ama gram uyku gelmedi ve dinç hissediyorum, ilk gün tabii bakalım 2. ve 3. gün belli olacak, heerkese teşekkürler :)

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• bu tarz ilaçlar uzun vadede zararlar veriyor alma derim bir sınav için saglıgını bozmaya emin ol degmez sana bunu bir astım hastası olarak söylüyorum hastalıkla yaşamak ugraşmak inan bana çok zor saçma sapan hiçbir zaman emegimizi bize geri vermeyen bir sınav için için saglıgını hiçe sayma derim ben

0|0
    0|0
  • Pharmaton var ama bitkisel urun dene derim

0|2
    1|0
  • en faydalısı stimol bence.

0|0
    1|0
  • Supradin de iyi.

0|0
    1|0
    • supradyn energy, iyi imiş, ama yenilendi o adı da all day oldu, bozulmuş etkisi kalmamış

• Supradin ismiyle hala satiliyor. Ben yurtdisinda yasiyorum. Belkide turkiye ici yenilenmiş

• yok buradaki ismide supradyn all day oldu yani de o ek vitaminmiş

• BALIK YAĞI

0|1
    2|0
  • supradyn tavsiyemdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Pharmaton u günlük olarak kullanıyorum tavsiye ederim. yalnız gece yatmadan önce içersen uyuyamıyorsun

0|1
    1|0
  • Enerjı ıstıyorsan karbonhıdrat ve yagı arttır dostum. Mantıklı degıl ılac kullanmak zırt pırt. Bız de o asamalardan gectık ama boyle ılaclara falan kalmadık

0|0
    0|0
    • herkesin bünyesi ve istekleri farklı arkadaşım

• Hepimiz insaniz enerji yag ve karbonhidrattan gecer. Sen beni dinle ilaclari kullanma. Sinav zamani mazallah yan etkileri olur hayatin gider

• Ne ilacı doğal bitkisel içecek yiyeceğe yönel arı sütü keçi boynuzu özel ballara yönel yöresel pahalıdır ama kuvvetlendirir

0|1
    0|0
  • Mavana git, meyve al, aktara git sana karışım yapsın.

Kimyasal alma derim ama sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • bu da bitkisel, kimyasal değil ;) hergün yaklasık onar tane badem fındık ceviz a.fıstıgı yiyorum ama öyle sandığın gibi muhteşem bir etki yapmıyor

• Kimyasalla ders çalışmak ne fantastik insanlarsınız siz :S

0|0
    1|1
    • kan istiyor hacıı ya koko kullanıcam ya pharmaton olmuyor böyleee

• Supradyn en iyisidir

0|0
    0|0
  • ben concerta54 kullanıyorum ama kırmızı reçeteyle satılıyo ve uykuyu bayağı açıyo ama herkese aynı etkiyi göstermeyebiliyo bazılarında tam tersi uyku getiriyo ve bu ilaç iştahsızlık yaptığı için pharmaton kullanıyodum ama faydası hissedilir değildi,ama faydası olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...