Sevgilimin Güvenilir Biri Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

arkadaşlar merhaba.öncelikle ciddi cevaplar bekliyorum şimdiden teşekkürler.sevgilimin aldatma konusunda güvenilir olup olmadığını nasıl anlayabilirim?biriyle bakışıyor mu görüşür mü hiç bilmiyorum.bu gibi durumları nasıl anlayabilirim?sevgilimin beni gerçekten sevdiğini,benden baska hickimsede gözünün olmadıgını nasıl anlayabilirim?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Samimi olmayan bir tribi ya da gulucugu yakalarsan suphelen.. Biyerlere gittiginde direk isim soylemeyip arkadasimlay yeaa derse acik acik soylemezse, kafaye gittiginizde biyerde yemek yediginizde kafasi saga sola cok oynuyorsa anlarsin.. Denle cok goz temsanida bulunmuyorsa anlarsin yani onlarida gec icine bir supheler dusmuski grlmis buraya yaziyorsun arkadasim ben evlenecegim insanin subyanci bir sapik oldugunu anlayamadim sen kasi gozu nereden anlayacaksin biyandanda bunu dusunuyor insan.. En ufak supheli bir hareketini gordunmu sal gitsin ailenin icine sokup bide oyle pismanlik yasamadan bunu en iyi sen anlayabilirsin insallah yanlis dusunuyosundur ama varsada oyle bisey birak gitsin sevgi aci gecer bunlar onemli olan ilerisi ve bi

Kiz bir erkekte bu supheyi hicbir zaman uyandirmamali... Oyleysede arkana bakmadan kac uzul agla snra kendine geldigindede sukret helva yap lokma dagit ben oyle yaptim .. Kimsenin kimseyi aldatmadigi bir dunya diliyorum:( mutluluklar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İçinde şüphe yoksa aldatmıyodur bence yeterince idrak gücün yüksekse tabi..Bir de ruh hastaları her şeyde şüphelenir onla da karıştırmamak lazım.!

Karşı tarafın yaptığı her yanlış insanın içine şüphe olarak konar bence.

0|0
    0|0
  • Anlayamazsin bazi insanlar iki yuzludur bir yuzu ak bir yuzu kara takip etmen gerek ama caktirmadan yap bunu ki bana guvenmiyormusun demesin sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kafese koy dostum önünede sen otur başkasına bakmaz inan bana :D

0|0
    0|0
  • sevgilinle muhametini bilmeden cevap vermek zor,şu anlattıklarınla bir kaç örnek verebilirim sadece

farklı şehirlerde uzun aralıklarla görüşüyorsanız,görüştüğünüzde en çok seninle vakit geçiriyorsa kesin başka birisi vardır

şu an aklıma gelen en kesin ve sana en yakın bu gibi geldi daha detaylı anlatırsan bende daha detaylı anlatabilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...