Sitede siyaset sorularına cevap vermekten kaçınır mısınız ?

Dün bir cevap verdım adamın biri yeni hesap acıp kufur etmeye basladı bunu kendı hesabından bıle yapamıyor yani okadar.Kızın biriside sen çok malsın bılıyormusun keşke ölsen dedi sagolsunlar onlarda olmasa hiç gülemicem :))

Cevaplar İçin Tesekkur Ettim.

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• sormaktanda cevap vermektende kaçınmam, ama insanlarımız maalesef siyaset yapmakla takım tutmayı birbirine karıştırıyorlar. fikirler değişebilir, düşünceleriniz zamanla değişebilir ama ne hikmetse ne siyasiler değişiyor... nede partiler... aynı isimler aynı koltuklar aynı oy oranları... ya bu ülkede herkes gerizekalı... 550 tane akıllı var... ya da birisi bir yalan uydurmuş gidiyor... 3 5 ay evvel cemaate fethullaha sövenler bugün el ele vermişse zaten korkmak gerekir :)

not: her daim söylüyorum akpartili değilim ama 12 eylülü gördüm tanık oldum sol sağ diye millet birbirini keserken çoğunuz hayatta yoktunuz... o günlerden beridir ideoloji adı altındaki şaklabanlıktan nefret ederim. siyaset elbetteki gerekir hayatın bir parçasıdır ama hayatın kendisi değildir. öyle saçmalayanlar varki ideolojisine göre evlenenler, işe giren işten çıkarılanlar var... tv de proğram izlerken kanal seçerken bile takım tutar edasında olanlar var :D kafayı yemedim henüz ama yiyen çok var.

0|2
    0|2
    • 10 numara yorum yapmıssın tebrık ederım sorumun altına yorum yazanlarıda gormussundur fıkırlere saygı duymuyorlar sanalda bıle saldırı ıcerısındeler zaten yapılan yorumlarıda okumussundur olan bıtenı az cok anlamıssındır :)

• yeni hesap açmak sorun değil kafaların değişmesi gerek

Kızlar Ne Diyor 14

• Oysa buraya destekleyici şeyler yazmayı düşünüyordum ama eğer şu arkadaşın dediği şeyi dediysen;

"Burda sevgi pıtırcığı modundasın ama; dün ak trol arkadaşın "leolass" ekran görüntüsü aldım başbakan hakkında konuşan herkesin ip'si bulunup savcılığa vericem derken çanak tuttun adama. Bu ne yaman çelişki sevgi pıtırcığı?"

"başbakan hakkında konuşan herkesin ip'si bulunup savcılığa vericem " eğer bu cümleyi kullandıysan bu soruyu sorarak beni güldürdün...

2|3
    0|3
    • bak arkadasım kulaktan dolma bılgılerle gelme bana

leolass baska bır adam o cevabı verdı evet bu adamda gelıp bak sana yemın edıyorum yarım saat adama ana avrat kufur ettı bende dayanamadım adamın yorumuna yazdım halen ne beklıyorsun engellesene su adamı kufur edıp duruyor dıye ondan sonra ben oyle dıyınce banada basladı ana avrat sövmeye ben yınede ona cevap vermedım zaten yapılan tum yorumları okusan anlarsın az cok o soruyuda xsananex moda sıkayet etmıstım belkı bana ınanmassın ona sor

• Ben işin boyutunu bilemiyorum. "Böyle demişsin, şöylesin böylesin " de demiyorum.

Soruna gelecek olursak Akp yi sevmem. Başbakandan nefret ederim. Benim tek liderim, tek sevdiğim adam ATATÜRK. Siyasi sorulardan da kaçınmam.

Seni suçladığım ya da eleştirdiğim yok. Dediğim gibi ben işin iç boyutunu bilemem.

• her fıkıre saygı duyarım saygı beklerım

cevabın ıcın tesekkurler bıraz yorumlara bakarsan anlarsın

• Hayatta kaçınmam. Düşüncelerimi dile getiririm fikrimi ortaya koyarım. Saygı duyup, duymamak karşı tarafa kalmış.

0|2
    0|2
    • Şu atakan mahluku banada sardı. sdfghjklş Adam kafadan kontak çıktı.

• aynen öyle 2 gündür de benımle ugrasıyorlar ama umrumda bile degıller takılsınlar kafalarına göre

• Ne sormaktan ne de cevap vermekten çekinmiyorum.

Kendi düşüncelerim. Ve herkesle aynı fikirde olmak zorunda değilim.

0|1
    0|0
  • Kaçınmıyorum ne düşünüyorsan yazıyorum.

0|1
    0|0
  • Dostum :)

Siyasetten anlamam :D o yüzden pek katılmam bazen yazdığımda oluyor tabi.

0|1
    0|0
  • kaçınmam..

0|1
    0|0
  • Kaçınmam ne düşünüyosam yazarım

0|1
    0|0
  • Görüşlerimizi ifade etmeye çalışmak ne kadar bizlere yardımcı olur bilemem. Haber kanallarını dahi seyr edemez olduk,duyarlı arkadslarimizin olduğu gibi kendi adımıza duyarlı olmaya çalışa bilirsek belki bazı şeyler degise bilir.

0|1
    0|0
  • Hayır...

0|1
    0|0
  • Kaçınmam ama bazen bazı düşünceyi savunanlara artık tahammül edemeyince pes ediyorum..

1|2
    0|1
  • veriyorum ama saygısız insan çok o yüzden genelde anketlere cevap veririm.yorum yazmam

0|1
    0|0
  • Asla kaçınmam çatır çatır söylerim düşüncelerimi

0|1
    0|0
  • kaçınmam.

0|0
    0|0
  • Artık pek cevap vermiyorum cünkü sosyalistim diyip ertesi gün farklı etnik kökenlere hakaret eden üyeyi gördükten sonra... Insanlar daha savundukları kavramın ne oldugunu bilmiyorlar, hatta solcu oldugunu iddia edip Hitler hayranı cahiller bile var.

Takılsınlar iste kendi hallerinde.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• En çok cevap verdiğim sorulardır muhtemelen siyaset soruları. Bizim ülkede okuyan adam oranı az olduğundan, genelde herkes kahvahane ağzıyla konuşuyor. Onları açıkçası ''g*tetmek'' acayip hoşuma gidiyor. En hoşuma gidense, dini itikadımdan dolayı Akpli, küpe falan takıyorum diye Chpli, vatanımı seviyorum diye Mhpli sanan gavatları bozmak. Çok zevkli.

0|1
    0|0
  • burda fikirlerimi begendigim begenmedim şeyleri söylerim

Ama gerçek hayatta fikrimi açık etmem cünkü sonuçta iş yapıyorum

işime siyaseti karıştırırsam zarar ederim.

:)

0|2
    0|0
  • yoo hiç kaçınmam hiç bir sorumda cevabımda olmadığı gibi gizlide olmam fikir özgürlüğü naraları atıp kendi fikri dışındaki fikirlere hakaret yağdıranların siyasetçi olarak görüldüğü bir devirdeyiz bilgisayarın yanında klavyenin eşantiyon verildiğinden bu yana...

0|1
    0|2
  • Buradaki siyaset, tayyibin devletin kemalin m-k, bdpliyi keselim siyaseti

Sadece vakit kaybı olur

0|2
    0|0
  • Koy ghötüne gitsin.takma o mahlukatları :)

1|3
    1|2
  • Site de kulaktan duyma siyaset yapiliyor.

Copy paste...

Kisilerin %80 inin kendi fikri yok.

Yazik.

0|1
    0|0
  • Siyaset yapacagım adamlari iyi secerim ben ..

Reel'de dersimi aldim az daha bir kisi yüzünden ceza evine giricektim ..

Hakaret'i kaldıramıyorum direk kavga ederim..

Bu sitede yaptıgım izlenimlerde insanlarin siyasi farklilik sebebiyla hakeret ettiklerini gordüm..

Seni severim bilirsin o yüzden polemige girecegin adamlari iyi sec..

Olur olmaz her insanla siyasete girme..

0|1
    0|1
    • abi ben burada dalga gecıyorum zaten bunlarla bak alttakı adamın yazdıgına sen benı tanıyorsun zaten onun yazdıklarının bıtanesını yaparmıyım sen soyle

• Sende sagol ama dedigim gibi unutma : )

• tamamdır abi :)

• ben politikaya girmem,

0|1
    0|0
  • doğrularımı söyler alacağım eksilere bakarım :) :) :)

THE END...

0|1
    0|0
  • neden kaçınayım,

0|1
    0|0
  • Çekinecek bir durum yok. Fikrim varsa yazarım, yoksa okuyup geçerim sadece.

0|1
    0|0
  • siyaset zerre umrumda değil :)

0|1
    0|1
  • en çok ben cevap vermısımdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...