Sevdiğiniz insanı kıskandığınızda ne yaparsınız? ne hissedersiniz? davranışınız nasıl olur?

Belli eder misiniz? Ben belli etmemeye çalışırım ve takmıyormuş gibi yaparım içten içe küplere binerim

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• her insan sevdiğini kıskanır elbet ama abartılmayacak şekilde karşındakini kırmayacaksın çok kıskanan kişi ilişkiye zarar getirir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• haydi uğurlar ola diyip 44 numarayı totosuna yapıştırıp yolcu ederim

0|0
    0|0
  • işte kızların hatası bu erkekleri takmıyormuş gibi davranıyorsunuz onlara sevdiğinizi bile belli etmek istemiyorsunuz kıskandığınınzı söylemyorsunuz sonra erkeklerde ilgisizlikten dolayı sizi terketince erkekler kötü oluyor bu nasıl iş lan

0|0
    0|0
    • Egomun hatası.. Ayrıca suratımdan belki oluyordur

• ne olursa olsun arkadaşım aşkda ego olmaz siz kızlar erkeklere sediğini belli etmeyeceksin kıskandığını belli etmeyeceksin diyorsunuz peki biz erkekler size belli etmesek siz terketmezmisiniz bizi ?

• Bi kere bu bir çocukla parkta oturmuş dertleşiyomuş. Duydum tabi kan beynime sıçradı gittim çocugu dövdüm orda bunla da kavga ettik tabii. Hemen dur kızma güzel kardeşim, sonra öğrendim ki aldatılıyomusum 1-2 aydır.

0|0
    0|0
  • susarım fevli tepkiler vermem ama surat ifademden çok bariz belli ederim kendimi ayrıca içimden sayar söverim kıskandığım kişi veya sebeb neyse işte ona...

THE END...

0|0
    0|0
  • Kıyak çocukmuş dimi ? Banada şunu yapalımda swinger yaparız.Değişiklik olur hem demiştim ki baktığı kişi akrabası çıkmıştı.

0|0
    0|0
  • Ne hissediyosam onh yasarim hc bir zamn o an ne hssettgmi saklayip gzlemeye calismam kizilcaksa kizarim uyarilcaksa uyarrm..

0|0
    0|0
  • Pek kıskanç biri olmasamda Kıskandıysam Birinden bir şeyden Bunu Direk Söylerim Hatasını anlayıp Düzelmesini Beklerim :)

0|0
    0|0
    • Peki sevdiğin kişi bunu bilmiyorsa?

• En mantıklısı Oluruna zamana bırakmak, baktın istediğin gibi gitmiyor bırak gitmesin Sende yoluna bak ;)

• Kıskanırsam fena olur

fena hissederim

ilk önce kendimi sonra kendimi vururum

^^

cayırt

1|0
    0|0
  • ben belli ederim ama kızlara göre kıskançlık değil kısıtlama..

0|0
    0|0
  • onu hep takip ederim

0|0
    0|0
  • ayagımdaki botu cıkarırım agzına bir tane yapıştırırım o kadar

0|0
    0|0
  • belli edeceksinki,onu kıskandığını bilsin,onu kıskandığını bilsinki,onu sevdiğini bilsin,onu sevdiğini bilsinki oda seni sevsin ve güvensin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok kıskancımdır, sevdiğim kişiye karşı. Ama bunun sadece bir kısmını gösteririm ve konuşurum. Yok dinlemezse o an biter hepsini gösteririm işte. Kıskanınca tepem atar benim. Bak yine tepem attı..

0|1
    0|0
  • ben de belli etmemeye çalışırım ama genelde bunu başaramam :D kaç yıllık ilişkim var daha doğrusunu çözemedim olayın.. belli edip kıskanmalı mı umursamaz gibi mi takılmalııı?

0|0
    0|0
  • Hemen trip:D

0|1
    0|0
  • Adamın ağzına *ıçarım ..

Kıskanç halim çekilmezdir .

0|0
    0|0
  • belli ederim eskilerden bahsetmişti 'kes' demiştim

0|0
    0|0
    • Ben aptal gibi dinliyorum eğer bilmezse. Birkere yaklaşık 10 sevgilisini dinlemiştim hatta çıkacağı kızı bana seçtirmişti. Bende mallık.

• seni sinir edip açılasın diye demiştir belki

• Belki ama boş ver istemedim zaten ben

Yükleniyor...