Komik Olmak mı, Ciddi OImak mı ?

Arkadaslar merhaba,

ben etrafımda cok komik ve sempatik biri olarak tanınıyorum. yani allah vergisi bir çene ve espri yetenegim var yanımdaki tanımadıgım bir insanı bile gözünden yaş getirecek kadar güldürebiliyorum. fakat bu bazen canımı sıkıyor.

Çünkü 2 karakter arasında kararsız kalıyorum. komik oldugum zamanlar yanımdakı kızlar cok gülüyor egleniyor herşey süper. fakat canımın sıkkın oldugu ve ciddi oldugum zamanlarda ise herkes tarafından daha dikkat cekici olarak görülüyorum. sana birşeyler olmuş ağırlasmıssın cok iyi olmuş falan diyorlar. ya da birşeye mı canın sıkıldı bize mı kızdın falan gibi muhabbetler dönüyor. insanları komik insana alışınca ciddi kişilik farklı ve dikkat cekici geliyor.

İkisinide isteyen aynı insanların arasındayım. Sizce bir erkek hangısı olmalı ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Komik olmak. Sempatik olmayan erkek sadece arkadasimdir, sevğilim olamaz

0|0
    0|0
    • ama komiklikde bir yerden sonra sıkıntı yaratıyor çünkü bu sefer karsı taraf ciddiye almıyor seni.

Kızlar Ne Diyor 5

• Dikkat çekiciliği normaldir. Sen de sürekli gülen birini somurturken görsen bişeye canı sıkıldı heralde diye düşünüyrüsn. Kendi karakterin nasılsa öyle davrann.

0|0
    0|0
  • Yerine göre iki özelliğini de kullanmalı. Ama ilk görüş olarak düşünceli ve ciddi görünen biri daha çok dikkatimi çeker. Diğerinin lakayt ya da hovarda olduğunu düşünürüm. Ama sadece ilk bakışta. Her insan farklıdır.

0|0
    0|0
  • Bence bir erke herseyden önce sınırını bilmeli!

0|0
    0|0
  • yerine göre tabikii

0|0
    0|0
  • komikli ciddi olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• istesen de karakterini değiştiremezsin.şöyle düşün herkes sert görünüp,asık suratlı olabilir ama herkes espirili ve komik olamaz.bu ayni zamanda zekâ göstergesidir.

0|0
    0|0
  • neysen o ol gardasım rol yapmanın bir anlamı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...