Neden biz kadınlarında erkekler gibi hemen ulaşabileceğimiz alo arkadaş hattı yok?

Gizli Üye
Erkekler bu konuda çok rahatlar. Diledikleri zaman alo arkadaş hattını arayıp kadınlarla muhabbet edebiliyorlar. Ya da her zaman gizli ilişki yaşayabileceği kadınlar mevcut etraflarında. Biz kadınlar paramızla rezil oluyoruz. Parasını verip adam akıllı muhabbet edebileceğine inanacağım ya da başka bir şehre iş için gittiğimde kaçamak yaşayabileceğim erkekler neden yok. Bazı ortamlarda dile getirdiğimde biz varız diyorlar ama kendi açımdan tanıdık biri olmasın ama güvenecek birileri olsun istiyorum. İş arkadaşım ara sıra takılıyor ama erkekler sürekli yapışıyorlar ve rahat bırakmıyorlar. şu an etrafta hafif kadın olarak görülüyor. Biz kadınlar bunu rahat yapamıyoruz ama gizli yapabileceğimiz erkekler neden yok? Her gittiğim şehirde başka başka kişilerle gizli gizli ilişki yaşamakistiyorum ama bilinsin istemiyorum. Bende maddi olarak otel parasını herşeyi karşılayabilirim. Yeter ki gizliliğe önem verilsin. Ekonomik açıdan özgür bir kadın olarak hakkım değil mi?
Neden biz kadınlarında erkekler gibi hemen ulaşabileceğimiz alo arkadaş hattı yok?