Evliyken arayan eski sevgili...

Gizli Üye
Arkadaşlar kafamdan atamıyorum lütfen şu derdime çare olun.

8 yıldan sonra ayrıldı benden, mutsuzum dedi, evlenmek istemiyorum dedi. Ayrıldıktan 6 ay sonra iş yerindeki bir kızla çıkmaya başlamış. 1 yıl içinde nişanlanmışlar. 6 aydır da evliler. Ayrıldığımızdan beri konuşuyorduk sadece telefonda ama. Uzak şehirlerdeyiz. Benden evlendiğini saklamış, ''söyleyemedim, çok üzgündün diyemedim'' diyor. Doğum günümde, 14 Şubatta, yıldönümümüzde hep arıyodu. Ben evli olduğunu öğrenince elim ayağım tutmaz oldu. Fotoğraflarını gördüm, olduğum yere çöktüm kaldım. Açtım telefonu neden dedim. ''Neden beni oyaladın?'' ''Vicdan azabı çekiyorum'' diyor. ''Seviyo musun onu'' dedim. ''Seviyorum'' dedi. ''Mutlu musun'' dedim. Cevap yok.

Bu konuşmanın üstünden 2 gün geçti. Uyku uyumadım, yemek yiyemedim. Moralim sıfır. İkinci defa terk edilmişim gibi sanki. Ayrılsak da hep sesini duyuyodum, özledim diyodu, anılarımızı anlatıyodu... Hepsi vicdan azabından mı sizce?

Özellikle erkeklere soruyorum, kendinizi onun yerine koyun; bu şekilde terk ettiğiniz bir kızı 2 yıl boyunca sadece vicdan azabından mı ararsınız?
Evliyken arayan eski sevgili...