Haberin yok ölüyorum...

BİTİRDİ bizi.. Sebep ailem istemiyor diye 4 aylık ilişkimizi istemiyorum artık, çocuk gibisin yeter artık,babamla aram bozuldu dedi ve bitirdi. Mesajda unut beni dedi.. Yüzümede kendine iyi bak dedi telefonda..

Babam vermezse mahfolurum, ilk kez her şeyden çok sevdim diyen adam ayrılıktan 1 ay sonra nişanlandı akrabasıyla..

İnanın kız ne güzel ne alımlı çevremdekiler bile şok oldu.

Sen o evde misafirsin, alıcam seni diyen ve ilkim olan adam. Gökhan tepenin Adı Aşk Olsun şarkısını sonuna kadar arabada açıp bu bizim şarkımız dinle,huzurunu hissedebiliyorum diyen adam..

Okulum, eğitimim,her şeyim çok iyi kendime yediremiyorum..ilkimdi o benim kimseyi istememiştim çok biliyodu.. Ayrılalı 3 ay oldu hiç bir yerde yok! Nişanlısının faceside kapalı artık..

Nasıl toparlancam ben nasıl?

O istediği için çalışmıycaktım,kariyerimden vazgeçecektim.. Suda doğum yapıcakmışım oda yanımda olacakmış.. Çocukların adını bile koydu benimle,hep bu hayalleri o kurdurdu.. Şoktayım neden ben? Güzelim, her şeyim,yerli yerinde odaklanamıyorum..

Mutlu olmasın içimi yaktı.. Nasıl sevicem ben yeniden,nasıl güvencem bilmiyorum..

Güncellemeler:
Babamda aramış onu sordum evet diye bağırdı,yeter artık git,ananla babanla hallet sorununu dedi.. Şizofren oldum,artık :( mal oldum..
Nişanlısı da kapalı benim,gibi,dedim,ya arada çok fark var bariz belli,yani..

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hepimizin hikayesi benzer. Biri geldi, beklemiyorduk zaten. İstemeden sevdik, aşık olduk. Gezdik, dolaştık. El ele tutuştuk. Uzun mesajlaşmalar yaşadık. Geç saatlere kadar çenemiz durmadı. Hayaller kurduk, olmadı. Diledik, tutmadı. İlgi istedik, merak edilmek istedik, daha çok sevilmek istedik. Olmadı. Sorsalar hakettik, sormadılar yalnız hissettik. Biz kalplerimizi istemeden kırdık, sorsalar hepimiz masumduk. Fakat gerçek şu ki; sevdiklerimizi en çok biz, bizi en çok sevdiklerimiz kırdı.

İşte biz hayatlarımızın ağzına tam böyle s.çtık

1|0
    0|0
    • Hayatımda hiç bu kadar üzülmedim, kırılmadım, kandırılmadım, küfür yemedim.. Sen benimsin diyen, sen ne temizsin diyen benim 8 yıllık ilk okul arkadaşım.. 15 yıl sonra buldu beni. Bulmasaydı ya rahattım ben. Hayaller kurdırmasaydı.. Ben Bi genç kızım ne hakkı vardı? Ben ona dedim bitirceksen şimdi bitir diye bağırdı bana sen benimsin bidaha duymuycam. Üzüyosun ben diye.. Yalancı.

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin gibi kadınlar hiç de çekilmez valla.

0|1
    1|0
    • Neden benim,suçum,ne ? Hatam ne?

• Çok iticisin.

• Sağol. Buda bir yorum.

• o seni unutmuş... unutmak kolay değil tabii... zamanda ilaç olmuyor... ama sana şunu söyliyiim başka birisi çıkarsa karşına ona bir şans ver bak hayat nasılda güzelleşmeye başlıyor senin için...

ne demiş Mevlana:'bir aşkı ancak ondan daha büyük bir aşkla unutabilirsin...

1|0
    0|0
    • Haklısın.. Beni unutamaz o unutmuş gibi yapar.. İnanın! O salak gururundan böyle bir an önce evlenip çocuk sahibi olmaktı derdi.. O kız beni unuttururumu bilmiyorum ama benle yaşadıklarını unutamaz..

• sen üzerinden ölü toprapı atamazsan bizde senin mezarına toprak atmaya geliriz...

1|0
    0|0
    • Evet atmalıyım haklısın.. 3 aydır atamıyorum.. Nasıl yapıcam peki? Hani inandım ya güvendim ya inşallah yok alıcam seni dedi ya bana sen diğerleri gibi değilsin dedi ya unutamıyorum.. Ama,gelicem inşallah unutmalıyım..

• Haklısın çok sağol..

• rica ederim inş atarsın...

Kızlar Ne Diyor 4

• Empati yaptımda gercekten cok kötü bir durumdasın. Onun yaptığına ise denecek hiçbir sey yok adı karaktersizlik. Ama unutma senin umutlarınla hayallerinle oynayan bir insan elbetteki hayatta ettiğini bulacak.. Mutlu sanıyorsun belki.. Her sey onun yönunden yolunda görünüyor ama belkide değildir. Lütfen kendini harap etme.. Hayat ilklerini her zman yasatır ama alısırsın.. Biri gelir ya da gelmez o ilk unutulmaz elbet ama alısırsın emin ol buna tek basıma atlatamıyorum işin içinden cıkamıyorum dersen. Saatlerce ağla. Psikoloğa git eve gel ağla. Hatta içindeki şiddeti dökebileceğin bir seyler yap kır dök ne bileyim ama kendini gelecek hayatın için onun gibibiri için yıpratma.

3|0
    0|0
  • Canim benim, ben seni cok iyi anliyorum, ama bazi Erkekler "Adam" degil, araya Ailesi falan girdiyse, kendi istedigini söyleyemeyecek kadar korkak dabranip o kizla nisanlanmaya evet demistir.

Demek ki senin kismetin degilmis, sunu hic unutma: herseyde vardir bir hayir, olmamasinda vardir hayir, allahin bir bildigi vardir

1|0
    0|0
    • İlişkimizin 2. ayında bana bir kız var güya ailesi o kızı istemeye gitmiş ama oyle bişe yokmuş aslında dedikodu çıkarmış akrabalar. Dedi ki kızında sesi çıkmıyor.. Bende sordum ailen o kızımı istiyo diye bana bağırdı saçmalama sanada bişe soylenmiyo ben kimi istersem onu alırım.. Sen benimsin demişti bu kız o kız galiba :/

• Ah canim seni en iyi ben anlarim, ne demisler ceken bilir.

Buna benzer bir durumu bende yasadim.

Senin Anlattigina göre bu aile baskasi olabolir, tamam onun ailesi seni begenmistir, ama bazilari aileden biriyle olmasini ister.

O cocukta korkak ve ne istedigini bilmeyen birisiymis..yazik ya yazik.

Benim Sevgilimde beni buna benzer bir olaydan terk etti, Ve benden cirkin bir kizla birlikte su an ..

• Canım ekledim bişe göndercem :( Bi yorum yapmalısın..

• ne yazıkki erkekler biz bayanlara göre çok daha gaddar ve agresif olabilyrlar yani çok sevseler bile bir anllık öfkeyle gözleri dönüyor..allah yardımcın olsun zor gerçekten biliyorum

1|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun canım... ailesı bulmuş olabılır o kızı

1|0
    0|0
    • İlişkimizin 2. ayında bana bir kız var güya ailesi o kızı istemeye gitmiş ama oyle bişe yokmuş aslında dedikodu çıkarmış akrabalar. Dedi ki kızında sesi çıkmıyor.. Bende sordum ailen o kızımı istiyo diye bana bağırdı saçmalama sanada bişe soylenmiyo ben kimi istersem onu alırım.. Sen benimsin demişti bu kız o kız galiba :/

• Benim kızdığım , içimin yandığı nokta kandırılmak canım..O hayalleri neden kurdu? Ya Allahın belası yüzünden okulumdan olacaktım.. Bi demesine gel demesine akşam annemler misafirlikteyken yanına gittim.. Ben hak etmedim kahroluyorum. Ne nankörmüş.. Güzelliğimi hak etmedi ilgimi hak etmedi.. Adam okulumu bile çekemedi ya.. Kabul ettim çalışmam dedim. Pislik niye ümit verdi.. Ben alay edilcek insan değildim. Evet kimse değl ama bu yaşıma kadar kimseyle çıkmadım gezmedim günahı var diye..

• onada takarlar aynı boynuzu .

Yükleniyor...