Bazı erkeklerin terbiyesizlikleri ve ikiyüzlü olmaları

Sevgiliniz olduğunuz zaman sürecinde bişey demiyorsunuz sesiniz soluğunuz çıkmıyor ama ne hikmetse ayrıldıktan sonra ayrıldığınız kızların arkasından atıp tutuyorsunuz çamur atıyorsunuz. Bizim ne aşifteliğimiz kalıyor ne kezbanlığımız. Peki ayrıldıktan sonra ayrıldığınız kızların arkasından çamur atacak kadar saygısızmısınız ve iki yüzlümüsünüz?

0|0
6|53

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 52

• erkek de kız da ayrıldıktan sonra bunu yapıyor. sadece erkek yapıyor diyemezsin.

camur falan atmak sadece erkeklere mahsusmus gibi kullanamazsın

iki taraf da yapıyor. ve bunu sinirli olmalarından yapıyordur.

Ama her kız erkek bunu yapıyor da diyemezsin.

0|0
    1|0
  • Ayrıldığım veya ayrılmak zorunda kaldığım hiç bir kadının arkasından tek kelam etmedim, etmem..Her şeyden önce kendi yaşanmışlıklarıma duyduğum saygıdan kaynaklanır bu..Başı göl ayağı sel olsun dedikten sonra kapatırım o defteri..Ve bir daha açmam..

4|1
    0|0
  • Tilki ayrildiktan sonra askim dediği adama öküz vs. Diyen kozlar gibi 2 yuzluler

0|0
    1|0
  • İşte sen böyle genelleme yaptığın için aşifte ve kezbansın.

1|3
    3|2
    • Sorunun başını okumadın heralde

• Sen olayı anlamadın.

Bunu bazısı azı çoğu yok.

Bu kişilik ile alakalı.

Bunu yapan 1 milyon erkekten 20'si bile olsa bazıları diyemessin.

Erkekleri kötülüye kötülüye bilinç altı oluşuyor ve hepimiz bu kervana katılıyoruz.

Yapman gereken çok basitti tek bir kelimeyi değiştirmeliydin '' erkek '' diyeceğine '' insan '' diyecektin.

Hadi eyvallah.

• ben de yapıyorum böyle bir genelleme. dogru 10 da 2 si öyle degildir diyelım kı . ama genelınız öyle.

• O "bazı erkekler" bunu yapmasa eğer, diğerlerinin adamlığının farkına varmazsınız. Gönül ister ki hiç olmasın ama siyahı bilmeden beyazın kıymeti bilinmez.

1|0
    0|0
  • erkelere neden camur atıyosun herkes heryerde aynı sadece ilişkilerde veya erkekler değil kızlarda aynı herhangi biyerdede aynı

0|0
    1|0
  • benimkiler benle konuşmuyor arkadaş kalamıyolar ne atıp tutucam bitrn bitmiştir orada kalmam sayfa değiştirelim lütfen diyorum hayat sayfama

1|0
    0|0
  • Değilim ama en iyi örneği izdivaç programı . Millet meraklı bir birinin kirli çamaşırına

1|0
    0|0
  • bunları yapan adam değildir zaten sefersizin tekidir

3|0
    0|0
  • adam dediğin tek gecelik bir ilişki bile olsa. ne arkasından atıp tutar nede başkalarına anlatır. ki ilişkisini arkadaş çevresinde ağızlara sakız yapanlardan nefret ederim. insanın kendi özeli olmalıdır.

kızlarda arkadan atıp tutan çok nadir oluyor. genellikle triplere girip üzülürler ve kıskançlık krizleri. ama erkeklerde sevgilisiyken hayatının kadını gibi anlattıgını, ayrılınca hayat kadını gibi anlatan oluyor malesef. belki egosunu tatmin ediyordur. belkide üzüntüsünü bastırıyodur. bilemeyiz. yanlış bir durum.

herkes kendine bakmalı.

0|1
    0|0
  • oldum olası genellemeleri sevmemişimdir, karakter meselesi bu kadını erkeği yok ki, insanın mayası bozuksa dediğini yapar, kadın, erkek fark etmez.

1|0
    0|0
  • Bir insanın kişiligi; aşıkken değil ayrılırken belli olur

2|0
    0|0
  • nasıl birlikte iken seviyorsan ayrılırsın da o sevgin sürmeli sevgiline saygısız davranışta bulunmamam gerek

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun arkasından konuşmam dedikodusunu yapmam iyi ya da kötü bir ilişki geçirdiğim bir insanın namusunu kişiliğine laf etmem.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Bazı kızlarda kötü erkekle her türlü oluyor iyi erkeklerede sadece derdini anlatıyor .

1|0
    0|0
  • Arkadan ne iyi konuşurum ne kötü. Yani kız arkadaş olmasına özel bir durum değil bu arkadan konuşmayı gereksiz buluyorum normal insan ilişkilerinde de . Ne söyleyeceksen insan gibi çıkıp karşısına söyleyeceksin arkadaş. De ben hala sana eden kezban denilip durulduğunu anlamadım :D

0|0
    0|0
  • soru değil direk nefretini kusmus bu kız* neyse geçmiş olsun darbe yemişsin sanırım iyi davarnamak lazım sana

0|0
    2|0
  • mesela ben öyle degilim konuşmamda konuşanıda sevmem :)

1|0
    0|0
  • keşke bir tek erkekler olsa bunu yapan.. Bayanlarda da oluyor bu durum.. Psikolojik sorunları olan, kendine güveni olmayan, yaşadığı hiç bir şeye saygısı olmayan kişiliklerden beklenebilecek bir hareket bu.. Yani erkeği bayanı yok bu davranış bozukluğunun..

0|0
    0|0
  • O insanın karaktersizliği ile alakalı maalesef kızı veya erkeği ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Kalp acısı ile karşısındakinin de canını yakmak istiyorlar. Bu söylediğini bana yapan bir kız arkadaşım vardı şimdi benimde tanıdığım birisi ile evlendi. Çocuk bana sordu nasıl kız diye sevgili olduğumu da öğrenmiş falan verdiğim cevap ciddiyeti bozmadan tam bir aile kızıydı ama anlaşamadık biz dedim :D kız beni aradı teşekkür etti falan... Şimdi çok mutlular :)

0|0
    0|0
  • Erkekler öyle değil sen yavşaklarına denk gelmişsin ..

1|0
    0|0
  • Kadın hatasını kabul etmezse çamur atma der ne yani hatasını kabul edecek olan ilişkiyi kurtarmak için çabalardı ...

Bir de bu tür meseleleri herkese anlatılmaz. İsterse karşımdaki kezbanlık yapsın veya beni aldatmış olsun dertleşme için sadece yakın bildiklerime bahsederim. Ortak arkadaşsa da haliyle de öğrenecek ne yapalım.

Ayrılıklarda medenice olmalı .

Konu yanlış yerde açılmış .

Aşk ile alakası yok ta :\ ...

Ayrlık ölümüne taşınmalı.

0|0
    0|0
  • kendi karaktersizlikleri

1|0
    0|0
  • bunun nedenini kendinizde aramayı düşündünüz mü hiç?

0|0
    2|0
  • aynı bazılıkta hatunların sayısı da az değil hani...

0|0
    1|0
  • İki gündür çok gerginsin. Hayırdır ?

haşırt.

0|1
    0|1
  • senin erkeklerle ya da kendinle ilgili sorunların var sanırım

0|0
    1|0
  • sevgililikte gerektiğinden aşırı ilgi gösterenler, haddi aşanlar; genellikle ayrıldıktan sonra en kötü olanlardır. Aç bak arabesk şarkılarını. GEçmişte sevgiliyken "senin için ölürüm" dediği kıza o. dan tut f. k. diyenleri görürsün orda.

0|0
    0|0
  • Çocukken yapmıştım ama yalan değildi yani. Özelimizi anlatmıştım bir kaç arkadaşıma. İşte çocukluk naparsın. Hala bunu yapan varsa çocuktur herhalde :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 6

• Biliyormusun bütün erkekler aynı karakterde değil. Sana en karaktersizi denk gelmiş malesef.

2|3
    0|0
  • karaktersiz adam ilişki sırasında da kendini belli eder.ama bazısı var ki şeytanlığa oynuyor o da ayrı.

1|0
    0|0
  • O da var ama cok argolu ve küfürlü konusuyolar çok rahatsız oluyorum

1|0
    0|1
  • ben o yuzden cok dıkkatlıyım... su sanalda bile duvarlarım var.. gün gelip onume cıkmasın dıye.. evet saygısızlar olabılıyor bazen ama hepsi degil.. iyi yurekli adamlarda var..

1|1
    0|1
  • Ayriligi terk edilmeyi hazmedemiyorlar oyuzden o tarz seyler yapicak kadar kuculuyorlar

0|0
    0|0
  • İki yüzlüler insan kılıklı hayvanlar ya pardon hayvanlara hakaret olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...