Beşiktaş ile diğerlerinin farkı nedir?

Her takımın taraftarı kendi takımını destekler ve sever.

Şampiyonluğa oynarken statları dolar ama şampiyonluk iddiası yoksa tribünlerinde yeller eser.

Beşiktaş Taraftarının hepsinden farkı sanırım bu 45 saniyelik linkte özetlenmiştir.

www.youtube.com/watch?v=iiowXCUBmhQ

Bu tezahüratı yapacak yürek bir tek Beşiktaş'ta vardır.

Beşiktaş taraftarı için şampiyonluk içeceği rakıya bir sebepten fazlası değildir.

Şampiyon olanın...

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tezahurat yapıldığında çok gülmüştüm çok güzel gerçekten. Takım sevgisi nedir görmek isteyenler Beşiktaş'ın her sezon evinde oynadığı son maçı izlesin. Yeni sezon başlayana kadar takımdan iki ay ayrı kalınacak olmanın özlemi daha son maçta sarar herkesin içini. Bu o kadar çok bellidir ki sezonun son maçı takım kaçıncı sırada olursa olsun stat her zaman tamamen dolar. Sanki takım şampiyonluğa oynuyor veya şampiyon olmuşta maçtan sonra kutlamalar olacak ona hazırlanıyor taraftar mükemmel bir destek ve atmosfer olur. Maçın son dakikaları geldiğinde her zaman Şampiyon Beşiktaş tezahuratı yükselir kaçıncı sırada olduğumuzun hiçbir önemi olmadan. Maç bittiğinde takım tribüne çağrılır bütün takımı alkışlayıp bağrımıza basarız ve son olarak her zaman takımdan iki ay ayrı kalınacak olmanın vermenin üzüntüsüyle o tezahurat yankılanır Dolmabahçe'de Sensiz Geçen Günlerin Amnıkoyim Beşiktaş.

link

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu dediğin bir cincona uyuyor, kupalar için FENERBAHÇEli olmadık. Biz ne zor günler geçiriyoruz hala takımımızın arkasındayız. Beşiktaşlılarda öyle olurdu yaşasalardı ama cinconlar için aynı şeyi diyemicem onlar iyi gün taraftarı ve şampiyon olunca fanatik olanlardanlar :)

0|3
    0|3
  • Bu da BEŞİKTAŞ farkı işte ! Beşiktaş demek aşk demek gurur demek . Herkes Beşiktaşı sevmez çünkü çoğu insan kaldıramaz.. Herkes yüzüne atar tutar arkasından Beşiktaşın tribünü kıskanılır.. Kısacasıı bu sadece biz de vardır öyle de kalacaktır . Şampiyon onlar olsun sıkıntı değil biz alnımızın teriyle destekleriz yenilsek de kalbimizde yer alırlar <3

2|1
    0|4
  • Taraftarınıza mütemadiyen hayranım ..

Arkadaşımın ısrarı üzerine Çarşı'nın içinde maç izlemişliğim vardır ..

Beşiktaş farklıdır .. Her ne kadar deli Galatasaraylı olsam da bu takıma ve taraftarına hep saygı duydum ..

2|2
    0|2
  • Beşiktaş'ın tek övündüğü şey taraftarı ya da maçlarda gösterdikleri mücadele ama bir kulübün başarısı bunlar gerçekten hiç ama hiç yeterli değil bir Avrupa fatihi olmak var bir de büyük bir taraftara sahip ünvanına sahip olmak var

0|0
    0|0
  • birde galatasaraydan yaknmasalar çok iyi olacaklar

0|1
    0|0
  • çarşııı candır! bir fenerli bile olsam.. gezi parkı direnişinde hep destektiler.. ÇARŞI '''

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• link

link

her ne kadar kendinizi bu Dünyada en iyi taraftar olarak görsenizde ki değilsiniz adı üstünde ''Bu Dünyada'' bizim sevdamız öteki Dünyaya kadar gidecek hiç bitmeyecek Allahın izniyle benimde bir oğlum olursa benimde vasiyetim olacak ''Galatasaray'ı unuttuğun gün babanı unutursun'' siz bu dünyayı yaşamaya devam edin

0|1
    0|1
    • galatasaray beşiktaşı yenmeden önce galatasaray şampiyon olsun yendikten sonra fener olsun fenerbahçe de yenerse şampiyon galatasaray olsun :))))

• beni en çok heyecanlandıran motorun köpürtmesiydi anlayamazsın sen.

• bende kimseyi sevmem içimdeki kötülük duygusunu anlayamazsın :)

• Ben galatasaray taraftarı olarak Beşiktaş taraftarına ayrı hayranlık duyuyorum TRİBÜNDE.

Bizim taraftarı pek sevmiyorum bunun sebebi zor zamanda kaçan çok oluyor maalesef...

cut.

1|0
    0|0
  • İyi ki Beşiktaş

1|1
    0|2
  • Bu karakter ve insan yapısı ile alakalı birşey bizim başarısızlığı tahammülümüz yok ama sizin için farklı galiba

0|0
    0|0
  • Klişe olacak ama BeşiktAŞK lılık bir taraftarlıktan öte yaşam şeklidir melankolikliktir herşeyi siyah beyaz görürsün senın için hayat siyah beyazdır beşiktaşlılık huzur evlerini ziyaret etmektir beşiktaşlılık vandaki kardeslerimize destek olmaaktır beşiktaşlılık engelliler için kapak toplamaktır . . . Beşiktaşlılık ömründen en az 4 sene gitmesidir mutluluktur üzüntüdür vefa dır Süleyman seba dır metin ali feyyazdır . . .duygulandırdın beni lan sımdı devam etsem roman olacak Beşiktaşlılık Beşiktaşlılıktır işte ... Şimdi videoyu izleyeceğim.

0|0
    0|0
    • videoyu izleyince iyice duygulandım gece gece Hey gidi inönü ne kavgalar verdik o stat da inönu yok artık

• Biz de ki şampiyonluk aşkı değil.Forma aşkı,arma aşkı.Biz boşuna demiyoruz bunun adı beşiktAŞK !

3|1
    0|3
  • Sadece tezahürat arşivi bile gerçeği gösteriyor..

Başın Öne Eğilmesin, Gündoğdu, Bir Derdim Var, Söylesene Bize Hoca ve daha birçok tezahürat..bunlar hep kötü günlerde binlerce kartal yüreklinin ağzından sıkça duyduğumuz tezahüratlar..

Başka takımlarda bu kadar kötü gün tezahüratları yoktur, kaldı ki başka takımlarda bu kadar tezahürat bile yoktur :D

Yıpratsan da gençliğimin yarısını, zikeyim terk edenin anasını

1|0
    0|0
  • Şampiyon olanı herkes kutlar..

Ama Beşiktaş taraftarına takımını izleme çoşkusu bile yetebilir.. Zaten özünde önemli olan da budur..

1|1
    0|1
  • beşiktaş taraftarı kendine reklam çıkarmayı seven taraftarç

0|2
    0|2
  • Beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur beşiktaşlı olmuyanlar ... laylaylalay en sevdıgım bu ya :)

0|0
    0|0
  • Çünkü biz Sevinmek için Sevmedik !

herkes sever biz ölürüz!

0|0
    0|0
Yükleniyor...