Kendimizi sorgulama zamanı <3

Erkekler; hayatınıza şöyle bir dönüp baktığınızda 'İlerde kızlarımın benim gibi bir erkekle evlenmelerini isterim' diyebiliyormusunuz?

Kızlar sizde hayatınızı gözden geçirdiğinizde ilerde oğullarımın benim gibi bir kızla evlenmelerini istiyorum diyebilirmisiniz?

Bence bu soruyu zaman zaman kendimize sormamız çok önemli. Neticede hepimiz Allah izin verirse çocuk sahibi olacağız. Hayırlı akşamlar ve cevaplar için teşekkür ederiz :)

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• bunu ben değil ama kız kardeşim çocuklarımın senin gibi bir babası olmasını isterdim abi der :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet diyorum vede demeye devam ediyorum

1|0
    0|0
  • Eğer kızım benim gibisini bulursa kaçırmasın. Hatta tecavüz edip işi garantiye alsın.

1|0
    0|0
  • Benim gibi olmasına gerek yok, İNSAN olsun kafi.

1|0
    0|0
  • Benden bir sap olmaz onu bildiğim içinde askeriyeye gircem aile kurma şansımı sıfırlıcam

1|0
    0|0
  • ah bir evlensem bir cocugum olsa ve ben böyle bişey desem :D of of

2|0
    0|0
  • Diyemiyorum valla .

1|1
    0|0
  • Derim hiç sorun olmaz

1|0
    0|0
  • kızım olursa benim gibi bir erkekle evlenebilir müsade ederim gözüm kapalı veririm hatta :D

1|0
    0|0
    • Vay çok eminiz :D

• yani senin başına gelecek diyede bir şey yok çocugunun veya torununun bir sevdiginin mutlaka başına gelir diye duydum yinede en doğrusunu allah bilir tövbesini kabul eder

• Biliyorum evet. Ama sevdiklerimin başınada gelmesin isterim tabi. Doğru her daim tövbe etmek lazım netice Allahtan

• yok istemem farklı biriyle evlensin benim gibi ne demek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...