Kapının Üstünde Anahtarı Unutup Dısarı Cıktıgınız Oldumu ? :)Sonra Ne Yaptınız ?

Kapının Üstünde Anahtarı Unutup Dısarı Cıktıgınız Oldumu ? :)Sonra Ne Yaptınız ?

Cevaplar İçin Tesekkur Ettim.

0|0
36|21

En İyi Kız Görüşü

• 1 kere unuttum oda bana güzel ders oldu yalnız evde kalmaya korkup evdn çıkmışım anahtar üstünde sonra aklıma geldi gittim yerden o yağmurda geri döndüm ve o gün bugündür evde yalnız kalmaya başladım herşeyde vardır bir hayır bir vesile...

ve o günden beri evden çıkınca anahtarımı 2 kere kontrol ederim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 35

• ılk tasındıgım zamanlar yaptım onu kapıyı kapar kapamaz lannnnnn dedim direk.. anahtar içerde ! balkondanda tırmanamam topuklu var ayagımda.. yalın ayakta basılmaz o demırlere.. mahallenın maymundan bozma cocuklarına rıca ettım hıcbırı cıkamadı abla yok abım kızar yok bılmemne dıye kactılar :D en son apartman gorevlısı saolsun ordan gecerken gormus benı cocukları balkona ittirirken dur ben cıkarım dedı cıktı girdi açtı bana kapıyı saolsun :D:D

0|1
    0|0
  • Olmadi ama burada cilingir cagirmak cok para bu yüzden anahtari unutmuyoruz :) kardesim 300 euro ödedi :(

1|1
    1|0
  • dışarı çıktığım değil de 1 2 kere kapıyı açıp eve girip anahtarı kapının üstünde dışarda bıraktığım oldu.

Her seferinde komşular kapıyı çalıp getirdi anahtarı :D

0|1
    0|0
  • Olmazmi hic cok hemde ya kapida ya evde

Hatta gece disardan geldigimde anahtari ustunde unutup uyudugumuz cok olmustur :)

0|2
    0|0
  • yazlıkta oldu.rüzgar çarpıverdi kapıyı.allahtan balkon açıktı.

0|1
    0|0
  • Kapının dışında unutup içeri girmişliğim daha çok. Hatta bir keresinde, yengem dışarı çıkarken unuttuk zannedip beni içeri kilitlemiş ve anahtarı alıp gitmişti -.-

0|1
    0|0
  • öyle olmadı da,

ben genelde kapının dışında bırakırım anahtarı öyle eve girerim :D

unutkanlık yüzünden bunlar işte hep :/

0|1
    0|0
  • hayır kapı üzerinde hiç anahtar bırakmam :)

0|1
    0|0
  • ananı avradını kapıda kaldı lan anahtaar der İÇ sesim :D snra tlfnu çıkarıp babamı arar bir ton azar işitirim :(

0|1
    0|0
  • Dün okuldan geldim gece 11:30 kapıda unutmuşum sabah babam görmüş. Bugünde babam unutmuş.. :)) Gülüyorum ama iyiki biri giripte binaya hırsızlık etmemiş şükür ki.

0|1
    0|0
  • olmaz mııı ocakta yemekte vardı mecburen cilingir çağırdım gitti paracıklarım püff :(

0|1
    0|0
  • yok ya ben daha kötü eve gelince evdeyken anahtarı kapıda unutuyorum Allahtan başıma birşey gelmedi

0|1
    0|0
  • Hayir olmadi :)

0|1
    0|0
  • dısarda anahtarı unutupta eve girdiğim çok olmustur

0|1
    0|0
  • Olmadı eve girerken kapının üstünde unutup girmiştim sonra komşu çaldı kapıyı da öyle aldım geri anahtarı

0|1
    0|0
  • bu en büyük korkumdur bir gün basıma gelmez insaAllah ama evden içeri girerken kapının anahtarını dısarda unuttuğum olmustur Allahtan farkettim hemen :D

0|1
    0|0
  • ben genelde eve girerken yaparım onu :)

1 gün durduğunu hatırlıyorum anahtarın hırsız gece gelse kendi evi gibi girerdi

0|1
    0|0
  • Hayır hiç unutmadım :)

0|1
    0|0
  • Evet oldu.

Aile bireylerinin eve gelmesini beklemiştim.

0|1
    0|0
  • Hayır hiç olmadı

0|1
    0|0
  • yok ole dısarı gıtmedm de.. anahtarında ustunde unutp evın ıcınde gezdm durdum.. komsular acip grmıstı anam ne korkuncc.. oyyy

0|1
    0|0
  • Unutmadım hiç:)

0|1
    0|0
  • belki inanmıycaksınız ama hiç unutmadım

0|1
    0|0
  • geri gelince eve hala kapının üzerindeydi acıp içeri girdik bu kadar :)

0|1
    0|0
  • Bu konuda çok titizimdir. Hep dikkat ederim.

0|1
    0|0
  • kredi kartıyla açıyorum :D

0|1
    0|0
  • pet şişeleri kurtarıcımız hemen açılıyor :)

0|1
    0|0
    • benim kapı çok sıkıydı acılmadı denedim gittim komsunun kapısını denedim açıldı asdsfsg

• varyaa senden iyi çilngirci olurmuş :D:D

• camdan girdim :( bikerede komşudan kaşık aldım kaşıkla açtım kapıyı :/ bide pet şişeyle açmıştm

0|1
    1|0
  • anahtar konusunda çok evhamlı biriyim .. on kere kontrol ederim ^^

0|1
    0|0
  • oldu tabiki sonra yarı yolda aklıma geldi ''beynime sıçıyim ''diyip geri dönüp almıştım :)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 21

• içeride unutup dışarı çıktığımda bir iki kere üst komşunun balkonundan kendi balkonuma sarkmıştım..

dışarı da unutup içeri girdiğimde 1 saat sonra farkettim ve "ben hırsız olsam, anahtarı kopyalar yerine bırakır sonra ben yokken içeri dalar dedim" ardından da "yok lan hırsız bu kadar akıllı olamaz" dedim ve ertesi gece 1 laptop 1 tv 1 ps3 1 mikro dalga fırın evden gitti :D neyseki hepsi ev hediyesiydi :D

0|1
    0|0
  • ben unutmadım kardeşim her daim anahtarım yanımdadır amma velakin ablam bir seferinde unutmuş sonra git komşudan çilingir numarası iste ara sonra bekle de gelsin iki saatte, geldikten sonra birde azar işit adresimizi zor bulmuş diye her neyse bir kart sokuyor bide bu şarjlı vidalayıcının ucuna bir ıvır zıvır takmış, sonuç olarak sen iki saat bekle adam gelsin iki dakika sürmeden açsın... birde onca parayı toka et adamın eline...

THE END...

0|1
    0|0
  • Çok oldu. hatta geçen yıl iş dönüşü tam kapıya vardığımda fark ettim ki anahtar yok, evde de kimse yok ve çişim geliyordu, sonuç olarak son katta merdivenlere işedim :D

Yine geçenlerde sabah 8de evden çıktım akşam geldiğimde kapının 20 cm falan açık olduğunu gördüm :)

0|1
    0|0
  • Olmadı kardeşim ama motorda unuttum (: yayaların cok gectiği bir kaldırımda ama birşey olmamış gece boyunca

0|1
    0|0
  • Pet şişeyi veya bir sert metal kola kutusunu kesip açarım genelde :)

0|1
    0|0
  • 2-3 defa başıma geldi ve iyi ki yanımda süresi geçmiş kredi kartlarım ve avm kartlarım vardı :) Hemen filmlerdeki sahneler aklıma geldi. Kartımı çıkardım ve araya yerleştirdim ve açıldı kapı tabi o tutan yere denk getirene kadar anasını ağlattım kartın :)

0|1
    0|0
  • çilingir çağırdık napalım sonra tekniği öğrendik biz kendimiz uygulamaya başladık :D

0|1
    0|0
  • çok şükür olmadı ama birkaç komşumuzda oldu balkondan girip kapıyı açtılar, biridekapıyı kırdı

0|1
    0|0
  • kredi kartıyla actim

0|1
    0|0
  • ben unutsam da bişey olmaz..çünkü kapı şifreli:D

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı, her zaman dikkatliyimdir.

0|1
    0|1
  • komşunun akciğer röntgeni ile acmıstım kapıyı

0|2
    0|0
  • kapıyı söktük ailecek

0|1
    0|0
  • anahtarım hiç olmadıkı unutayım

1|1
    0|0
  • arabanın bagajında unutup gitmişim anahtarı. sağolsun oradaki görevli almış, gelince verdi.

0|1
    0|0
  • Bir defa basima geldi cilingirci cagirdim ne yapcam baska?

0|1
    0|0
  • evet oldu .

0|1
    0|0
  • evet oldu abim eve girerken almış :))

0|1
    0|0
  • Evet oldu abim..

2.Kata tırmanıp pencenin birinden girdim iceri..

0|1
    0|0
    • tehlikeli degilmi abi :)

cevap ıcın tesekkur ederım :)

• eh işte fazla sakar birazcıkta hamarat sayılırım:( afiyet olsun

• çayy mıı çaya asla asla demem hemen geliyorum kapıyı açık tut sen :D adfhj

• sanane

.

0|0
    0|0
  • onlarca kez oldu ancak artık olmuyor olmazda. son kez unuttuğumda evdekileri beklemeyecek kadar işim vardı evde evraklar bekliyor bense kapıda. 30 lira çilingir bulup açtırdım. 2 yıldan beri unutmuyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...