Günübirlik yaşıyan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

çevremizde o kadar kişiliksiz şerfsiz adi insanlar varki işi gücü yok cebine 100 lira para geçtimi o az miktarda parayla hemen içki alır o günün kralı oddur ama ertesi gün bana gelir borç para ister ama parayı buldumu yuzune bakmaz gene biter parası gene bi yalakalıklar .ama arkandan millete dedikodunu yaparlar bi taraftan .içki sigara içer sağda solda sürterler iş bulmayladda uğraşmazlar bu insanlardan artık sıkıldım kurtulmak istyrum napalım?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş ifadelerin biraz ağır olmuş bende günü birlik yaşıyorum ama kimseye boyun eğmeden yaşıyorum işimi yaparım paramı alırım iyi para aldıysam yerim ortam kurarım gittiğim yerde paramı konuştururum en iyi masa sahibi olmaya çalışırım en kral kızlarla olmaya bakarım ama sabah yine işime yine koşarım baba parasıyla şeklimi konuşturmam ailevi durumumda iyidir ama onların kazancı ayrı benim ki ayrı bu herkesin bir yaşam felsefesidir ben bunu yapmasam yaşayamam işime odaklanamam bende böyleyim ama ifadeler yakışmamış

0|0
    1|0
    • sen yanlış anladın ben işsiz boş boş geziyolar sağdan soldan para dileniyolar diyorum parayı buluncada içki sıçkı bilmem neler sonra gene aç ulan git bari iş bul hem kötülük yapıp arkamızdan dedikodu yapıyosun utanmadan biranı sigaranı bize aldırıyosun senle alakası yokki

• tamam o zaman kardeş bende bir anda öyle okuyunca

Kızlar Ne Diyor 5

• adını sanını telini değiştir

0|0
    0|0
  • görüşme bir daha

0|0
    0|0
  • Yüz verende kabahat. Sen onlarin haci babasimisin?

0|0
    0|0
    • :):):) hacı baba haha güldürdün beni 20 yaşındayım ben yaçok duygusalım bide kıramıyom ben kimseyi aslında ondan yanımda dolaşmalarına izin veriyom ama kurtulmak istyrum aslında sırf zararlar

• mesafe koy aranıza senden yüz bulamayınca birdaha gelmez

0|0
    0|0
  • kendi hatan saftirikliginin sucunu baskalarinda arama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• resti cek

0|0
    0|0
  • askere git geri geldiğinde hiçbirine selam vermezsin zaten

0|0
    0|0
  • O zaman askere git ve oradan bir tane silah yürüt daha sonra onu kullan.

0|0
    0|0
  • görüşme bir daha olsun bitsin

0|0
    0|0
  • bu mu yani soru? helal olsun günü sorusu

0|0
    0|0
  • Bu arkadaşları kendine musallat eden sensin.Boşa yadırgama onları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...