Dikkatler Üzerinizdeyken Ne Yaparsınız..?

Yolda, belde, durakta, otobüste, aklınıza neresi gelirse artık, birisi size dikkatli dikkatli bakıyorsa ve bakan kişide sizin hoşlandığınız bir tarzdaysa ne yaparsınız..? Tanışmak ister misiniz..? Yanaşır mısınız..? Sadece iç geçirir bakmakla mı yetinirsiniz..? Umursamayıp dönüp arkanızı mı gidersiniz?

• Tanışmak isterim
    A seç
  • Yanaşırım
    B seç
  • Sadece iç geçirir bakarım
    C seç
  • Umursamayıp dönüp arkamı giderim
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• elimde kitap var, düşüyor ; derken kafamı direğe çarpıyorum "gümmm".o da yetmezmiş gibi bileğim burkuluyor,topuğum kırılıyor, "ayyyy".bana bu kadar acıyı yaşatıyor derken kaçan otobüsün ardından bakakalıyorum, adam nerede ben görmedim.çok umursamaz gördüm kendimi, "hıhhh".

0|1
    0|0
  • rahatsız olurum ben ya saklanacak yer ararım :D:D

0|1
    0|0
  • Arkamı dönüp giderim genelde (utandığım belli olmasın)

0|1
    0|0
    • :))) desene gittikten sonra kendine bir dünya söyleniyosun :)

• Utangaçlığım istemeyerek dışa vuruyor, bunu kabul ediyorum. Bu yüzdendir herhalde , suç bende :D

• dikkatli olmaya çalışırım :)

0|1
    0|0
  • bugün biriyle buna benzer bir durum yasadım çok tatlıydı aslında tam tipim diyebilirim ama nedense utandım çok hoşuma gittiği halde umursamıyormuş gibi yaptım çok tatlıydı lan :(

0|0
    0|0
    • geçti bor'un pazarı sür eşşeğini Niğde'ye :)))

• öncelikle bu sözü doğru kullanan nadir kişilerden olduğun için tebrik ederim ^_^ sonra lanet olsun her zıkkımdan utanan yapıma :(

• teşekkür ederim :)) ahaha :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Tanışmak isterim ama umursamaz gibi görünerek iç geçirir az bakar arkamı döner giderim aşırı tezat bir adammış ya ben şuan farkettim :)

0|1
    0|0
  • Çekingen biri degilimdir hemen tanisirim

Ortama gore muhabbet kurarim ama

DDediğin gibi cidden hoslandiysam.

Yoksa ne yaparsa yapsin yalniz dikkatimi

Çekmeyi basarir oda bboşa zaman kaybi .d

0|1
    0|0
  • bakışlarının farkındaysam telefonla uğraşıyormuş gibi yaparım...

THE END...

0|1
    0|0
  • Sevmediğim bir durum yakın zaman önce yaşadım sağlık ocağına darmadağın girdiğim zaman boş bir tip kendisi gibi boş boş bakınıyordu rahatsız oldum sert bir şekilde bende ona baktım anladı.

0|1
    0|0
    • vayy :)) bu durumu sadece bayanlar yaşamıyor yani :) Erkekler genelde hemen bir gevşer ama sen baya sert bakış falan iyimiş :)

• karşı cins için mi bu ?

0|0
    0|0
    • yani senin tercihin ne bilmiyorum ama tercihine göre cinsiyet belirtmeden yorum yapabilirsin :)

Yükleniyor...