Kafam karışık çok. bana bişeyler söyleyin arkadaşlar.

bu yıl bilmem kaçıncı kez ünv. için hazırlanıyorum. bu yıl biyerlere gircem. İstanbul'da yaşıyorum ama istanbulmu yazsam yoksa kafama yatan başka bir şehirmi yazsam kararsız kaldım. aslında hiç düşünmeden yazarım başka şehri ama kafamda söyle bir düşünce var. oyunculukla ilgilenmekte istiyorum ben. bunun için önümüzdeki yılı bekliyorum. sınavlardan sonrasını falan yani. çok güzel bir yüzüm olduğunu söylüyo herkes. bunu '' her önüne gelen oyuncu olabiliyomuymuş'' demeyin diye söyledim. yani yüzüme boyuma falan güveniyorum. şimdi diyeceğim o ki benim oyunculuk meselesi bir hayalmi acaba sadece? eğer öyleyse İstanbul dışında biyer yazcam. ha yok yüzün gerçekten güzelse İstanbul'da önün daha çok açık olur diyosanız burada kalcam. ama bana bişeyler söyleyin arkadaşlar..

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Benim bir Arkadaşım var ve acayip çok güzel yani yüzü çok tatlı bir kız. Şu anda Astsubay çavuş rütbesinde :) yani sende polis veya askerlik tercih edebilirsin. İstanbul'da bağlı kalmana gerek yok muhakak başka bir şehirde yaşayacaksın işden dolayı :)

1|0
    0|1
    • güzel olunca bu tarz şeylerde önün daha mı açık oluyoki.

• tabikide istiyorsan Türkiye genelinde Polis Ve Astsubay-Subay Bayanlarına bak bakalım. Hepsi Manken gibidir

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• bir anlamı yok ben ilk kazandıgım yeri yazıp gittim görenci bursu için

1|0
    1|0
  • yurtta filan kalamam,ortam değişiklğinden etkilenirim diyorsan İstanbul yaz. sonra pişman olma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...