Trabzonspor - Fenerbahçe maçının sonucu ne olur?

10.03.2014 Saat 20:00 Da Oynanacak Olan Trabzonspor Fenerbahçe maçının sonucu ne olur arkadaşlar :)

0|0
19|35

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Kalbim seninle aşkların en güzeli FENERBAHÇE...

3|7
    3|5
  • Çakarız inşallah trabzona

2|13
    6|7
    • MAÇ İPTAL OLCAK GENCLER SIKINTI YOK TRABZONDAN SAĞ ÇIKMAYI BASARIRLAR İNŞ :d

• ısıran gerçektede söylerim merak etme senin ki klavye başından ana bacı küfür etmek .ben senin anana küfür etmedim fark burada

• Trabzon alsa gayet iyi olur :)

4|6
    3|3
  • Fenerim 4-1 alacak

1|5
    5|3
  • Ya sen bu soruyu neden soruyosun ki. Şimdi ben tüm fenerlilerle kavga edicem. Neyse gençler demem o ki şu kadarcık vicdanı olan zaten bizim kazanmamızı ister. VE ZATEN ÖYLE DE OLACAK :)

2|3
    3|3
  • trabzon yener

3|5
    3|4
  • Umarım Trabzon kazanır futbolda iyi oyuncuların olması gerektiği kadar şansta önemli ve insaAllah fenerin en şanssız günü olur.

3|2
    3|3
    • İşte ya insan dedikleri şey bu olsa gerek helal :)

• Ozleem61 baya bir fanatiksin :D

• Tam bir futbolsever dileği bir FENERBAHÇE'li olarak tebrik ederim arkadaşım.

İyi olan kazansın...

• FENER ALCAK SORU MU BU :DD

0|1
    1|0
  • FENERBAHÇE kazanır bence.

1|3
    1|1
  • Bir Trabzonsporlu olarak çok zorlanacağımızı düşünüyorum

2|1
    0|2
    • Bence de çok zorlanmadan maçı maglubiyetle bitireceksiniz :D

• Fenerbahçe puan kaybeder

1|2
    0|3
  • sonucu ne olacağı önemli değil de, en kötü gün bugünse bugünde Trabzonspor!

2|1
    1|3
  • Trabzon formsuz Fenerbahçe rahat kazanır

1|2
    2|1
  • Bence Fener Alır .)

0|1
    0|0
  • Trabzonspor'un almasini dilerim.<3

0|0
    0|1
  • ts formsuz ama fener şampiyon olmasın diye var güçleriyle savaşacaklardır. yinede fenerbahçeli futbolcular çok kötü oynamazlarsa öncelik beraberlik olur. sonrada fenerin galibiyeti.

0|0
    0|0
  • Trabzonum kazanıcak hakem yıne araflı ama olsun yıne trabzon onurlu olucak

1|1
    0|2
  • Fenere şampiyonluk yolundaçelme takacak gene Trabzon! gassaraylılar şampionluk kutlamalarına başlasınlar bence.

2|4
    3|4

Erkekler Ne Diyor 35

• Berabere bitebilir

2|3
    0|2
  • Trabzonlu olarak şunu söyliyim.Fenerbahce maçında büyük olaylar çıkacak.Fenerli taraftarlar korkusundan rizede kalıyolar :)

2|1
    1|2
    • Ahahha helal hemşerim ! O gün o atmosfer de bulunmak dileğiyle ! Gebersinler !

• ne olur yazmayın artık bildiri gelmekten gına geldi :)

• Ben heryere gelirim yavrum sıkıntı olmaz.

• Trabzon iyi oynuyor ama fenerbahce acımaz gıbıme gelıyor. Farklı bitebilir

2|3
    4|3
    • Bence fazla fark olmaz az gollü biter

• Fenerbahçe o puan kayıplarının acısını bıyerden cıkarıcak bakalım kıme denk gelecek

• Fenerin ve GS nin deplasman karnesi ortada bu durumda nasıl biterse bitsin fener için kolay olmayacak bir maç beraberlik ağır basıyo ondan sonraki seçeneğim Trabzon alır ya da temenni ne dersen de :)

1|1
    1|2
  • Fenerbahçe deplasmanda uzun zamandır kazanamıyor Trabzonspor maçın favorisi

2|2
    2|3
  • Fenerbahçeliyim ama kesinlikle trabzonsporun kazanmasını istiyorum.Fenerbahçeyi kirletenler başarılı olmamalılar.

2|3
    2|2
    • İşte vicdanı,yüreği ve kör olmamış insan zaten bunu der. Tesekkür ederim taktir ettim.

• bence fenerbahçe 2-1 yener goller gökan gönül mehmet topal

1|2
    4|2
  • siyasi zeminden istifade edip bedava kupa peşinde koşan trabzon o gün bu gün Fenerbahçe ye sahasında yeniliyor...artık kazansa ne olur kazanmasa ne olur...2011 haricindede 82 puanı görmedi ,göremezdi...öyle buca gibi yatanları bulamaz...tabiiki allah ın sopası yok..Fenerbahçe farklı yenerse şaşmam...tabii maç 90 dk. oynananamayabilir de üstelik...Mustafa Yumlu denen stoper oynayan Tranbzonspor lu yaratık silahlarınızı alın gelin diye tweet atmış..bu adam normalde polis tarafından halkı cinayete teşvik etmekten tutuklanmalı...

0|1
    2|0
  • Fenerbahçe topa daha hakim fakat trabzonun hızlı bir forveti var . umarım fenerbahçe alır üzerine birde galatasaray gene berebere kalırsa değme keyfimize

1|2
    3|2
  • ts ye basarılar

2|1
    1|2
  • 1-2 kazanır Fenerbahçe'm <3

0|1
    2|0
  • Trabzon fenere koyacak demedi demeyin

2|1
    0|2
  • gollü beraberlik ya da 1 .0 trabzon fenerbahçeliyim ama kolay maç değil

0|2
    1|2
    • Kolay değil tabi ki sonuçta fenevlileri şehrimizde ağırlıyoruz :)

• ulan şikecilere yenilmeyelim de ne olursa olsun 2010-2011 TERTEMİZ ŞAMPİYON TRABZONSPOR

1|0
    0|1
  • Trabzonspor: 1 Fenerbahce: 3 mac once ilk golu fener aticak sonra berabere olcak 2. Yari fener acilacak 2 tane daha aticak

0|1
    3|1
  • şu şike olayı yüzünden malum trabzonlular fenere karşı nefret besliyor umarım kavga olmaz ve sporumuz lekelenmez

0|1
    1|0
  • 1-1 biter kırmızı kart cıkar

1|1
    0|2
  • maç yarıda kalır

1|0
    0|0
  • kırmızı kart olur mu acabaa

1|0
    0|0
  • bence maç sonuçu 0 berabere biter diye düşünüyorum

1|0
    0|1
  • Fenerbahçeli olarak berabere kalcagınızdan biraz şüphe ediyorum saygılar :D

0|2
    1|1
  • FENERBAHÇE

0|1
    0|0
  • trabzonakayarlarr en az 3

0|0
    1|1
  • berabere bitebilir..

0|1
    1|2
  • tabiki fenerbahçe alacak

0|1
    2|0
  • 2-1 diyoum.

0|0
    1|0
  • hacıosmanoğlu yumurtayla karşılıcak futbolcularımızı :D

0|1
    0|1
  • FENERBAHÇE !

0|0
    2|0
  • ya arkadaslar cok saçmasınız maçın sonucu belli gibi Fenerbahce cünkü trabzon ligin vasat takımlarıyla berabere kalıp yeniliyor kendi sahasındada performansları iyi değil... ligde bulunduğu sırada ama şöyle bişey var Trabzonsporlular yeminli 3 yıldır yeminlerine cevap veremyip Fenerbahceye yeniliyorlar.

0|1
    0|0
  • ts yenecek ve fark 3 de kalacak ;)

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...