Sevgilinizle nasıl tanıştınız? Dökülün bakalım kim kimin peşinden koştu:)

Büyük aşkınızla tanışma hikayenizi anlatırmısınız?

Ben sevgilimle Tango dan tanıştım:)

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• (1)

Gaza geldim ve uzun uzun yazdım. Oku da boşa gitmesin :)

12. sınıfa yeni başlamıştım. Hiç bişeyi umursamayan boş adamın tekiydim. Lise son sınıftayım ve dersler başlamış ama daha dersaneye kayıt olmamışım. Ordan düşün işte ne kadar umursamaz bir adamım. Bi tane hemşerim "Gel bizim dersaneye yazılalım . Ben de daha yazılmadım." dedi. Gittik yazıldık. Ve ilk ders geldi çattı. Her zamanki gibi geç gittim derse. Kapıyı çaldım ve içeri girdim. Bi de ne göreyim. Sol arka tarafta o oturuyo :) İlk görüşte dedikleri bu heralde :) Sonra arkadaşlığımız ilerlemeye başladı. Ben dersane çıkışlarında tesadüfen karşılaşmış ayağına yatıp bir yere kadar yürüyodum bununla :) Maksat o ara sohbet muhabbet etmek işte. Laf çıkmış o ara. Bizim aramızda bişeyler olduğuyla ilgili. Kız da ben de muhafazakar ailelerin çocuklarıyız. Yine bir gün yürürken "Sana bişey söyleyecem ama yanlış anlayacaksın." dedi. Ben de rahat olmasını ve söylemesini istedim. Laf söz çıktığını söyler söylemez "Ben buradan ayrılıyorum o zaman." dedim. Bi daha da yanyana yürümedik. Sanırım işlerin sarpa sarmaya başladığı yer tam olarak burası. Neyse işte. Daha sonra dersanede bir ara facebook muhabbeti dönmeye başladı. Ben de hiç birinin bende ekli olmadığını bahane ederek kızla arkadaş oldum facebook üzerinden. 7/24 konuşmaya başladık. Laf çıkaran kendini bilmezler bir ara yine laf çıkarmışlar aramızda bişey olduğuyla ilgili. Kız dersanede konuşmak istemedi. Ben de hiç ısrar etmedim. Olabildiğince az sohbet ettik ama facebook üzerinden hala 7/24 konuşuyoruz. Ben emin olmadan kıza açılmak istemedim. Ne onun sınav hazırlığını mehfetmeye hakkım vardı ne de kendiminkini. Bu şekilde devam ettik. Gitgide bağlanıyodum kıza. Sonra bir olayı bahane etti ve tartıştık. Onu artık çok iyi tanıyodum. Gerçeği söylemediğini biliyodum. Ortada bişey yokken özür bile diledim ama nafile. Arkadaşlığımızı bir çırpıda kesti attı. Hayat bitmişti benim için . Depresyona girdim. Dersaneye falan da gitmedim. Facebook hesabını falan dondurdum. İki defa yarım saatliğine açtım ve ikisinde de mesaj geldi kızdan . Konuşmak istemedim. Sonra bir arkadaşla haber yyollamış . Dersaneye gelmemi istiyomuş. Gittim ben de . Fizik dersinin ortasında girdim sınıfa . Benzeyen iki tane konu var . Ben bu konulardan ilk konuyu anlattığını zannettim önce. Dersin sonunda test dağıtınca bir kaç konu sonraki konuyu anlattığını farkettim :D Tabi bunu kızın duyacağı şekilde dile getirdim. Bi kaç cümle daha kurdum hiç bişeyin umrumda olmadığıyla , sınav hazırlığının falan ilgimi çekmediğiyle falan ilgili . Maksat duygu sömürüsü yapmak. İşe de yaradı zaten. O hafta kıza açılmaya karar vermiştim. Ne söyleyeceğimi falan bir kağıda yazdım ve montumun cebine koydum. O hafta sonu kızla konuşacaktım. Konuşamazsam da yazdığım kağıdı verecektim. Arkadaşlarla Call of Duty oynarkene bir mesaj geldi facebook üzerinden. Kız beni dersaneye çağırıyo. Bişey söyleyecekmiş. Afalladım biraz. Çünkü ben hafta sonu bitirecektim bu meseleyi. Planlarımı bozuyodu bu mesaj.

2|0
    0|0
    • (2)

Gittim dersaneye. Kantine çıktık ve konuşmaya başladık. Daha doğrusu o söylüyodu ve ben de dinliyodum. Kısa kısa cevaplar veriyodum bütün söylediklerine. Çünkü arkadaşlığımızı bitirme sebebini hala saklıyodu. Ve konuştuğu diğer konular önemsizdi bu konunun yanında. En sonunda ağzındaki baklayı çıkarmak zorunda kaldı. O baklayı dış güçlerin müdahalesi olarak özet geçeyim. Açıklarsam muhtemelen küfür edilir bu yazının altına :) Neyse işte. O konuşmadan sonra rahatlamıştım.

• Çok güzel :) hiç sıkılmadan okudum :)

• Teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Tangoda kiz düşürmek için ne yapmali :)

0|0
    0|0
  • Tanismamizi anlatamam ama iyi ki tanismisiz

1|0
    0|0
    • Bak şimdi merak ettim gerçekten:)

• Özel kalsın o zaman:)

Mutluluklar dilerim allah tamamını erdirsin:)

• Amin inşallah tesekkurler

• yok sevgilim ya ikide bir hatırlatıp durmayın ...

0|1
    0|0
  • valla daha belli değil tanışırız bir ara :D

1|0
    0|0
  • varmı ki bence yok

0|0
    0|0
  • daha henüz hiç kız arkadaşım olmadı olursa yazarım ...

THE END...

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok.

0|0
    0|0
  • Çalıştığım yerde stajerdi masama bir tane kırmızı gül ile beraber seni seviyorum notlu bir yazı bırakmış şaka lan şaka faceboktan eklemiş tanıştık görüştük işte.

0|0
    0|0
  • Liseden tanışıklık..tabi öyle derinlemesine his yok. aradan 4 yıl sonra ilk defa görüyorum ve biraz peşinden koşup işi tatlıya bağlıyoruz..:D Devamı ilerde..:D

0|0
    0|0
  • daha tanışamadım

0|0
    0|0
  • ellerimi açtım bir de ne göreyim

0|0
    0|0
  • tanışmadık..

0|0
    0|0
  • hayatım boyunca hiç sevgilim olmadı . geleceği göremiyorum

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • netten tanıştık

0|0
    0|0
  • eski sevgilimin peşinde koşmadım seviyodum oda bılıyodu ters durumlar oldu ayrıldık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu kötü çocuğum ben diye bağırıyordu. Bende patavatsız patavatsız peşine takıldım. Beni bordo caddesine götürdü felan. Öyle.

Sallamasyon yapıyorum yok öyle bişey :D

Sevgilim yok.

0|0
    0|0
  • akrabamdı zaten öyle tanıstım

0|0
    0|0
  • arkadasinin okul arkadasiyim.ordan iste:))

0|0
    0|0
  • hiç tanışmadım

0|0
    0|0
  • Sevgilim..yokk...

0|0
    0|0
  • netten tanıştık aynı şehirdeymişiz direk reele bağladık olayı

0|0
    0|0
  • Büyük aşk asdf Yok öyle biri ..