Itiraf edin evet o gün bugün...

evet içinizde sakladığınız ne varsa itiraf edin herkesin illaki haykırmak istediği bir sırrı vardır ve işte özgürlük :) dökülün bakalım :)

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• itiraf ediyorum oktay amca,çocukken en çok senin bakkalından aşırdım, ciklet,halley, haylife, tombi farketmez, tavuk bulyon bile aşırdım, tavuk bulyon al diye verilen parayla da senden çukulata aldım, hani toplarıda bazen kapının yanına asıyordun ya, arkadan fileyi yırtıp bir iki kere de top aşırdım, oktay amca bir keresinde de gözlüğün kırılmıştı ya, ben yanlışlıkla kırdım... helal et oktay amca, ama söyliyim benim yüzümden iflas etmedin.

0|0
    0|0
  • bende itiraf ediyorum tadilatını yaptıgımız avm deki güvenlik kamerasına tekme atıp yere düşürmüştüm bide sigara içerken yangın dedektörü öttüydü dedektörüde alıp duvara fırlatmıştım :D

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum..Üniversite mezunuyum bidaha giriym dedim 5 sene sonra ve İstediğim bölümü tutturamıycam diye korkuyorum ilk defa.

1|0
    0|0
  • Etmem

1|0
    0|0
  • gecen gun istemeden bir hamam boceginin ustune bastim ve maalesef feci sekilde can.verdi itiraf ediyorum ona burdan ozur diliyorum siradaki sarki tum hamam boceklere gelsin

2|0
    0|0
  • tamam ben de itiraf ediyorum : geçen gül alt katın modem şifresini kıran bendim ve kotalıymış birazcık fazla fatura gelmiş üzgünüm

1|0
    0|0
  • toksin seni seviyorum civcivim :D

2|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum...::: Ben kendimi çok seviyorum...

1|0
    0|0
  • soyısmımım degısmesı

1|0
    0|0
  • itiraf ediyorum nickim kuzu ama çok kuzu kestim :(

1|0
    0|0
  • o gün bugün değil

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorumkiii şuankii cıktıgım kızııı hergünn 100 kişiyle aldatıyorm ama düşünce olarak somut bir aldatma yakındır:))))))

0|0
    0|0
  • cemaatte kalıyorum ama ayyaşın tekiyim

0|0
    0|0
  • Sabire seni seviyorum :)

1|0
    0|1
  • Sırlarım bana özgüdür ve de sonsuza kadar sessiz kalmakla bu devam edecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...