Erkekler bir bakar mısınız?

bi kız gördünüz çok güzel altında son model bir araba o kız hakkında ne düşünürsünüz merak ediorum direk havalı kibirli damgasını mı vurursunuz

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• acaba bu değirmenin suyu nerden geliyor derim. babası ne iş yapıyorda bu kadar pahalı arabaya binebiliyor bu ortamda derim.. ailenin kızıyla.. ama kız temiz aile kızıdır zengindir. benimde durumum denkse maddi manevi her yönden o zaman düşünürüm. davul bile dengi dengine herkes kendi gbisini bulur. zenginlik olsun başka sey olsun.

1|0
    0|0
  • tavrına kişiliğine nasıl birisi olduğuna bakarım öyle havalı olduğunu düşünmem

1|0
    0|0
  • yadırganacak bir durum olmamalı ama islam ülkelerinin çoguna bakarsak ataerkil oldukları için hemen kadınların lüks birşey kullanması vs şeyler yadırganmakta

1|0
    0|0
  • Şımarık diyeceğim kesin. Çünkü geneli şımarık oluyor. Ama erkeklerin doğasında yok bu. Kadınlar biraz daha havalı ve hava atmaya merakçı olduğundan ilk bu düşünceyi uyandırıyor bana.

0|0
    1|0
    • ne alakası var bence öyle değil görmemişler yapar bunu

• Böyle sert tepki vereceğini bilseydim hiç cevaplamazdım zaten oysa ben sadece gördüklerimi ve doğru olanları söyledim. :)

• gördüklerin her zaman doğru olmayabilir başkaları için

• Bir şey düşünmem ne düşüneceğim. Tanımadan bir şey söyleyemem kimse hakkında :)

1|0
    0|0
  • Ben arabaya bakmam ben istedigim arabayi alirim..ama ben kiza bakarim...

1|0
    0|0
  • enayinin biri almıştır :D

1|0
    1|0
  • Arabaya yazık derim.

0|0
    1|0
  • genelde bizim millet kızın altındaki arabaya bak. vay a.mna koyim diyerek iç geçirirler

0|0
    1|0
  • Babası zengin,kocası zengin ,kendi iyi kazanıyo,iyi çalmış,yada sağlan kaşar...bunlardan biri kesin

0|1
    0|0
  • Tavırlarına bakarım

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmem.

0|0
    0|0
  • Hangi sınıfa hitap ediyor bu soru? Orta direk?

0|0
    0|0
  • Baba parası yiyen bir kardeşimizdir derim.

0|0
    0|0
  • evt uzaklaşırım kaçarak :D

0|0
    0|0
    • neden kii?

• belki benim düşündügümün tam tersi birisi ama önyargılıyım napıyım :)

• ön yargı çok kötü hiç kimseyi dış görünüşüne göre yargılamamk lazım

• babası zenginmiş derim ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • son model araba üstünde ata binmek. waowww

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...