Bacak egzersizi önerebilir misiniz?

Arkadaslar bacak bölgemi eritmem lazım özellikle bsen tavsiye edeceğiniz seyler var mı :(

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bölgesel incelme diye bişey yok bunu anlaman lazım.Ama hemen üzülme bacak bölgeni sıkılaştırmak senin elinde :)) Squat ve Lounge hareketleriyle evde düzenli olarak egzersiz yaparsan ve beslenmene biraz dikkat edersen 2-3 ay sonrasında istediğin sonucu alabilirsin.Ama düzenli calışman lazım bacak idmanı cok zordur..

0|0
    0|0
    • çalışırım valla zor olması sorun değil gercekten 2 ayda falan etkisi olur mu sıkı calısırsam.

• cok sağol gercekten hepsini arastırıp bakıcam yardıma ihtiyacım olursa da danısıcam tekrar tesekkurleeer :))

• iyi sporlar (y)_

Erkekler Ne Diyor 9

• liposakşın yaptır ameliyat yani

0|0
    0|0
    • yok ya o kadarına gerek yok :)

• Yan üstü yat bacağını sol ve sağ olmak üzere yukarı doğru kaldırıp indir, Sırt üstü yat ve bacağını yukarı aşağı doğru kaldır. Bu egzersizin çok yarayacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Bunları yapıyorumda extra bseyler var mıdır etkili diye sey ettim

• öyle ağrı felan olmuyor esneklik konusunda sıkıntım yokta insaAllah işe yarar tesekkurler

• Rica ederim yarar ama dediğim gibi bu hareketlerin zararı çok çünkü ben şahit oldum bu duruma genital bölgeye zararı oluyor başarılar sana iyi akşamlar.

• Koşu, yürüyüş ve bacak egzersizleri yapabilirsin.. Ayrıca beslenmene dikkat etmelisin.. Özellikle basen bölgeni çalıştıracak egzersizler konusunda yönlendirebilirim..

0|0
    0|0
    • Mesela?

• Ama bu o bölgeyi sadece sıkılaştırır, koşu ve yürüyüş yapmalısın ki incelsin.. Ve beslenmene dikkat et, özellikle kola içme..

• Beslenmeme dikkat etmeden bir işe yaramaz zaten insaAllah yapıcam hepsini

• cardio yap

0|0
    0|0
  • cok iyi gelen bir sey varda burada solenmez ya :P

0|0
    0|0
  • bisiklet ve koşu çok iyi gelir. taş gibi selülitsiz bacakların olur

0|0
    0|0
  • once beslenme sonra spor,yagsiz sekersiz unsuz beslenmeye calis,az kalori al,cok kalori yak

0|0
    0|0
  • sende squart yap

0|0
    0|0
  • Koşmak gerekli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
  • Squat,lunge ama bunlar sıkılaştırır eritmen için diyet yapıp koşu/yürüyüş yapman daha makbuldür

0|0
    0|0
Yükleniyor...