Insanların gerçek yüzünü gördükçe insanlardan tiksinmek

Zamanla anlar oldum insanları, gitgide bitmeyen bir serüven misali ancak aynı zamanda da birçok insanın gerçek yüzünü görmek beni cidden üzüyor üstelik defalarca aynı şey başıma geliyor bitmek tükenmek bilmeyen bir kehanet gibi her defasında tamam bu sefer aynı olmayacak desemde hep aynı son ile bitiyor ya buda benim bütün umutlarımı bitiriyor yani kısacası artık etrafımdaki herkese karşı güvenim bitti neredeyse ve bu beni rahatsız ediyor bir an önce bu durumdan kurtulup normal düşünmek istiyorum bu konuda önerilerinizi bekliyorum...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Sizin genc bir uye oldugunuzu dusunuyorum, yasiniz 18-24 yas grubunda yaziyor yukarda. ben size fazla birsey oneremem bu konuda, en iyi nasihat hayatin kendisidir siyorum size, yasadiginiz hayal kirikliklari sizi mutsuzluga ve karamsarliga suruklemis, ama bunlar cok nomral duygular. yadasiginiz muddetce, yeni insanlarla tanisacak ya da karsilasacaksizni,herkesten kacmak ya da uzak durmak gibi birsey soz konusu degil. Daha cok insan tanidikca daha secici ve tecrubeli olucaksiniz, kime inanip kimin sozlerini bir kulaktan girip digerinde cikacak kadar onemsiz oldugunu belki ilk 20 saniyede anliyacaksiniz, iste o zaman bu haya kirikliklari yerini, tecrube ve olgunluga birakmis olucak, umarim faydali olmusumdur.

0|0
    0|0
    • Öncelikle evet genç bir üniversite ögrencisiyim ailemden gecen seneden beri ayri yasiyorum bu sure boyunca bircok kisi ile taistim ve bircok kisinin gercek yuzunu gorebildim ancak son zamanlarda durum daha da ciddi hal aldi kime guvensem mutlak bir sorun yasiyorum bundan dolayi su aralar kafam epeyce karisik durumda

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden ki? Bence etrafındaki kimseye güvenmemeye devam et, güvendiğini söyle ama güvenme. Kimse güvenilir değildir çünkü :) Çünkü gerçek hayatı görmüşsün. Çünkü herşey hep aynı olur. Yani doğru yoldasın. Merak etme güvensizlik duygusu ile de mutlu yaşamayı öğreneceksin.

0|0
    0|0
    • Sende mi aldatildin mi be seker kiz. Evet hakli olabilirsin guvenmemek, guvenipte guveninin bosa cikmasindan daha iyidir kesinlikle

• evet bugunlerde bende bunun fazlaca farkında oluyorum..

0|0
    0|0
    • Yaa sormayin salginmidir nedir bilemedim simdi. ?.

• sen benim gorduklerimi gorsem ceket ilikler gidersinn .

0|0
    0|0
    • Evet bu konuda örnek olarak sınır yok malesef ki

Erkekler Ne Diyor 3

• Hocam günümüzdeki cogu şey böyle artık güven duygusu yok olmaya başladı babana bile güvenmiyecen tabiri bu devir için geçerli bence. Gel gelelimki sizin sorununuz bence cevrenizdeki insanlari braz daha titiz seçmelisiniz ne biliyim hemen arkadas sevgili olmamalısınız zamanla samimiyetinizi arttırmalısınız sonuçta herkes aynı olacak diye bir kural yok o sizin seçimlerinize baglı bir durum aslında bu durumdan sikayetci olmamanız lazım çünki herkese karşı güveni biten bir insan hayatı biraz daha olsun daha iyi anlamaya gerçekleri görmeye başladı demektir. Yani bu yaşadıgınız güvensizlik duygusu size çok şey katmıştır eminim ilerde bu konularda daha tecrübeli olacagınızada eminim. Zamanla iyiki bu tür insanlar karşıma çıkmış diyeceksiniz.

0|0
    0|0
    • Evet cok haklisiniz iyi ders olacak bana bu durum

• onlara ayak uydurmak zorundasın ya da görmezden geliceksin ya da kendin gibileri bulucaksın hayat seni nereye sürüklerse demiceksin kendi küreğini kendin çekiceksin

0|0
    0|0
    • Ama insan guvenmek istiyor, arkasinda saglam bir elin oldugunu gormek istiyor illa kacmak mi gerekir ki nereye kadar hem bu sekilde yasanir ayrica kendim gibi demisken bulmaz hint kumasi gibi ustu beyaz alti siyah secmek zor oluyor altina bakmadan

• evet güvenmek istersin ama ypıacak bişey yok bu kader. karşına kim çıkacak kim gelecek bilemezsin. ama sen ortama kendi kişiliğini koy. senin gibi olanlar gelicektir zaten

• Şu an normalleşiyorsun zaten.. Eskiden anormaldin..

0|0
    0|0
    • Bence normal olan iyi niyetle yaklasmaktir yoksa yuzlerce insan var arkasindan cukur kazan..

Yükleniyor...