Kapat

Bi bakarmısınız çok kısa bir soru yardımınız gerek +1

Sevgilim facebookta bazı kızların fotografını begeniyo ve çok sinir oluyorum saçmalıyo muyum beyler bayanlar?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sacmaliyorsun bence ozaman. Kiskanda bukadar abartma begendi diye seni birakip.baska kizami kacacak yapmayin boyle seyler lutfen boyle davraniyorsunuz sonra vay efendim sevgilimden ayrildim falan filan gunlerce agliyorsunuz boyle yaparsaniz sacma sapan.nedenlerden kiskanirsaniz tabi ayriliriz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben kuzenlerimin fotoğraflarını bile beğenmiyorum heriflerde ki genişliğe bak .

Haklısın ölümüne trip at .

3|0
    0|0
  • normal bir şey değil

1|0
    0|0
  • Sevgilin fotoları beğendiğini gördüğünü bilmiyor mu sanki? 3 olasılık var.

1-Tamamen masumane duygularla fotoları beğeniyor.

2-Seni kıskandırmak için fotoları beğeniyor.

3-Seni umursamıyor,artık senden sıkılmış.

1|0
    0|0
  • Sende erkeklerin fotoğrafını beğen geri adım atıcaktır ya da bunu yüzüne söylerse sende onun yüzüne çarp.

1|0
    0|0
    • off ne begencem ben onun gibi miyim banane yeri gelir çarparım suratına sabıretmek lazım

• Sabret sabrette nereye kadar ? Ben herkesi silmiştim böyle bir sorun olmasın diye

• ya ben kendimden bir örnek verim facebook umu kapatmadım ama ben böyle sorunlar yaşamamak için 10 aylık ilişkim boyunca hep çevrimdısı hiçbişey paylaşmayarak kimseyi begenmeyerek geçirdik tabi bnlar tek taraflı degil ikimiz birlikte bunları uyguladık hiçbir sorunda yaşamadık

saçmalamıyosun yani

1|0
    0|0
  • sapık piç :)

1|0
    0|0
  • Beğenirken mausu üzerinde ne kadar süre tuttuğuna göre değişir...

1|0
    0|0
  • tam anlamıyla yetmiyosun demek ki, ya bununla yaşamayı öğren ya da terk et

1|0
    0|0
  • bence faceyi kapatmalısınız ikinizde

1|0
    0|0
  • nasıl fotoğraflar ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• saçmalamıyonn ben sevgilimin facebook şifresini aldım güzel kızları sildim engelledim. sonra diğer kızların fotoğraflarına baktım beğenmiş beyefendi hemen beğenmekten vazgeç yaptım .

1|0
    0|0
  • benden izinsiz akrabasından bir kadın bile ekleyemez kaldı ki kızları beğendi bence karakteri oturmamış kendi sorumluluklarının farkında değil hayatında biri varsa böyle davranışlarda bulunmaması gerekiyor..

1|0
    0|0
  • gerçekten neymiş ya beğenmek falan...ii yapıyorsun saçmalamıyorsun...bencede sende erkeklerin fotolarını beğen

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • bnde sinir olurum yaa

1|0
    0|0
  • tabiki saçmalamıosun beğnmemesi lazm söle ona

1|0
    0|0
Yükleniyor...