Yakın arkadaşınızın sizi kıskandığını nerden anlarsınız ?

Oyun oynarken yok ben bu levelleri geçtim falan diyor. Fotoğraf çekinirken kendine göre ayarlıyor kamerayı. Bence o sana yalan söylüyor gibi laflar ediyor. Vs bir sürü şey. Sizce beni kıskanıyor mu ?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızların genel özelliğidir birbirlerini daima kıskanırlar, her alanda üstünlük kurma çabası tamamen acizlik...

0|0
    0|0
    • Ben ona karşı ya da bir başkasına karşı böyle bir şey yapmıyorum o en yakın arkadaşlarımdan biri ama sanırım hiç olmamış :S

• süpersin ya :D:D off yarıldım burada gülmekten :D:D

daha şirin olacaktık hepimiz şirincede :d

• Şirinleeeer ve Gargamel :D Uslu bir çocuk olursanız şirincede şirinleri görebilirsiniz çocuklar :D

• Egoizm*

Narsizm*

Megaloman*

0|0
    0|0
  • Hayırdırr cocugun biri senden mi hoşlandıgını söyledi

0|0
    0|0
    • yok öyle birşey :)

• ımm söylemem :D

• hadi ama bu kadar yardımcı oldum bak nedenini çok görme söylee :@ :S.d

• Arkadaşlar birbirini kıskanır dostlar birbirini tamamlar

0|0
    0|0
  • seni kıskanıyorsa eğer kusura bakmasın ama bu tipin neyin kıskacanak:))

0|0
    0|0
    • saolasın bacım :) hani gizliye alıpta tipime laf ettin ya helal :D

• zaten sana güzel çirkin demedim? tipten güzelden çok karakter analizi yaptım. sen havalı ve artiz bir kız değilsin giib duruyor.

• kesinlikle öyle bir kız değilim :))

Kızlar Ne Diyor 7

• kıskanma belirtileri var :)

1|0
    0|0
  • Gözlerden anlarım kızların kıskandığını. ldsfjss:D Senin anlattıklarından pek bir şey çıkaramadım. Normal geldi bana bilemedim

0|0
    0|0
    • ya daha çok şey var nasıl anlatsam ki :S sevgilim hakkında olumsuz konuşuyor , bir şeylerde üstünlük kurmaya çalışıyor hep

• hahaha:)) Senin arkadaşınıda tanımıyorum. tabi sana bu şekilde hissettirdiyse vardır bir şeyler

• düzelse keşke :))

• Büyük ihtimalle kıskanıyor. yanındayken yakışmadığını kötü göründüğünü bildiğin bişeyler giy olmuşmu diye sor ya da saçını kötü yap iyimi diye sor güzel felan derse kıskanıyordur öyle dolaş diye yapıyordur fazla abartma tabi kötü görünme şeysini :D

0|0
    0|0
  • büyük olasılıkla.. mesela o gün güzel değilsin ama inadına çok hos duruosn diyor . yüzünde iplemez anlamsız gülüş.. ve bazı konusmaları kıskançlıgı gösterır zaten .

0|0
    0|0
  • Hayır bence kıskanmıyo

0|0
    0|0
  • o tür huylarımız yok insan arkadaşını kıskanmaz sizinki çıkar arkadaşlığı olmuş sadece

0|0
    0|0
    • sanırım haklısın :(

• salla gitsin ben kurtuldum öyle insanlardan :D

• ne güzel :)) sevindim senin adına :))

• davranışlarından

0|0
    0|0
Yükleniyor...