Galatasaray Chelsea'yi eleyip çeyrek finale çıkar mı ?

londrada zor bir maç olacak fakat galatasaray avrupada başka oynuyor zor maçlarda ölümüne oynayıp kazanıyor örnek juventus maçı

Güncellemeler:
bu ne çekememezlik

0|0
6|39

En İyi Kız Görüşü

• Taraftarlar Chelsea koltuklarını almaya başladılar cidden büyük bir inanç ve umut var ben onları eleyeceğimize inanıyorum Drogba güzel oynasa tadımızdan yenmez yeter ki Mancini boş boş tercihler yapmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• GS tabiki avrupada çok başka ancak işimiz tur için çok zor bizim işimiz çıkıp Aslanlar gibi oynamak gerisi şans geçebilirizde geçemeyebilirizde en azından buradaki gibi iyi futbol..

1|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak söylüyorum.

Önemli olan çıkıp veya çıkmamak değil düzgün dürüstce ve güzel bir futbol sergilensinler insan iyiki bu takımı tutmuş diyebilsin yani çıkamazsakta o gün orada bizi gururlandırcak bir futbol sergiliyebilsinler tek temellim bu.

Ayrıca böylesi ülkemizi temsil eden takımlarımızın maclarında tek yürek olalım istiyorum bu gs degil fb bjk tsde olabilir yeterki birlik beraberliğimiz bozulmasın ama gel gör ki birlik beraberlik namına birşey kalmamış durumda herkesin tuttuğu kendine misali ama bizim futbolda ülke olarak iyi biryerlere gelebilirmemiz için birlik beraberliğimizi korumamz lazım sonra herkesin tuttugu kendine olsun.

1|0
    0|0
    • bundan sonra senin gibi boş insanların sorularna yorm yapmama kararı aldım yazık cidden.

• bak Chealse taraftarının kendi resmi sitesinde taraftarlarına yaptığı anket :) onlar inançsız biz çok inançlıyız.. Allah'ın izniyle kafamız dik gururlu bir şekilde çıkıcaz o stattan :) O stadı ve Dünyayı önümüzde saygıyla alkışlatıcaz inşallah.. TESADÜFSÜZ..! :))

link

1|1
    0|1
  • favori elbette chelsea ama fark yer bilmem ezilir diyen mallarda var ilk mactada söylüyorlardı bence şansımız az

1|0
    0|1
  • yeni bir destan neden yazmayalım tarih 18 Mart ve yeni bir Çanakkale destanı olacak hem kalbim hem beynim aynı orantıda aynı şeyi söylüyor

1|1
    0|0
  • arenada izlediğim şampiyonlar ligi takımları arasında en vasatı Chelsea'ydi. ben 2-1 alır tur atlarız diyorum.

1|1
    0|1
  • zor ama imkansız değil

1|1
    0|1
  • Londraya kar yağarsa belki. Gs fark yiyebilir. Gs kötü oynuyor özellikle deplasman maçlarında. Formda değil gs. Elenir malesef.

0|1
    1|1
  • Burak yılmaz yerine başka topa vurmayı bilen bir forvet olsaydı eğer %100 çıkarız ama şuanki ihtimal %45 falan gibime geliyr.

1|0
    0|0
  • yenicez o maç kolay geçmiycek schalkeye benzer bir durum olabilir olacak da inş

2|0
    0|2
    • chelse bizim gücümüze göre değil mi renktaş inşallah tur atlarız

• atlıcaz chelsea bir madrid diil yeteki aynı ruha sahip 11 kişi çıksın inanırlarsa eleriz

• Çıkacak 2 hafta sonra bol bol eleştırıler gelır

haketmedı cımbom

şike var dıyen de cıkar :)

1|1
    0|2
    • şükür bir renktaş geldi soruma :)))

• :) nedense juventus ıcınde eledıkten sonra türlü senaryolar yazıldı

ama sonuc

bız yolumuza hala devam edıyoruz

ve arenadakı karsılasma yürek ortaya koyarak oynandı şike yaparak değil!

• Bir aslan, koyunların kendiyle ilgili fikirlerini umursamaz.

-Tywin Lannister

• Chelsea sahasında kaybetmez

0|1
    1|1
  • Hala chelsea battı, eski chelsea değil diyenler var :D adamlar 1. lik koltuğundan inmiyor :) Chelsea Galatasarayı ezecek, ezmesinide istiyoruz zaten. Tel aviv maçında israil bayrağı açan gs lileri desteklemiyoruz ! Vurduğun goal olsun Chelsea !

0|3
    0|0
    • geçen sene real geldiğinde de öyle diyordunuzz,schalke maçında ümit özat hıyarı da schalke ezer GALATASARAY ı tank gibi diyordu kepaze oldunuz her zaman kepaze olmaya mahkumsunuz kedi erişemediği ciğere murdar der yine kepaze olacaksınız

• BIRAK bu işleri Real madrid bizi dizdi evet siz hiç real madrid gördünüz mü hayatınızda Real madrid dünyanın en büyük takımı onların kadro değeri 800 m euro sizin gibi fethiyesporla yarışmıyoruz biz onlarda sizi dizdi asıl sen konuşma kepaze olursun GALATASARAY olamazsınız asla haa israil bayrağı açanda sizin azizenin figüranları olduğunu iyi biliyoruz biz sen rahat ol.Her alanda bir çekememezlik probleminiz var ya siz bizi yenmek için futbol oynuyorsunuz biz şampiyonlar ligini kazanmak için

• 1. Real madrid'in kadro değeri 800 milyon değil 571 milyon

2. Fenerbahçeli değilim güzel salladın malesef tutturamadın, BEŞİKTAŞ lıyım

3. 8-0 la dalga geçmeye çalışan takımsınız tarihinize baksanız 10-0 ve 12-0 lık güzel yenilgileri görürsünüz avrupada..

4. evet real madrid ile maç yaptık kendi evimizde en azından yenilmedik, deplasmanda 2 tane attılar sadece rezil olmadık

5. al bak kim açmış bayrakları siz ve fb taraftarları link

• galatasarayın daha önce yapmadığı bir şey değil

1|1
    0|1
  • fark yemese iyidir

0|2
    1|1
  • Bir Beşiktaş aşıgı olarak GALATASAYARA Başarılar dilerim...

1|1
    0|1
  • garanti eleyecek

1|1
    0|1
  • Hayır çıkamaz süslü <3

0|1
    1|0
  • yih yih yih

0|1
    0|1
  • Çıkabilir elbet neden olmasın ama chelsea ye karşı şansı biraz daha düşük çünkü 0 0 beraberlik chelsea nın işine yarıyor o yüzden zannetmiyorum orada maç vereceklerini

0|1
    0|0
  • bu futbolla sen inanıyormusun buna ?

0|2
    0|0
    • inanıyorum avrupa maçlarında dişe diş takımları hizaya getiriyoruz

• yapma ne olur ya :) takım kendi sahasında iyi hoş ama deplasmanda çok fos. Ara transfer de 9 tane transfer yapana kadar bitane o ölüm vuruşu yapan oyuncu alsaydı daha umutlu olabilirdik.

• juventusu sahada değil bataklıkta yendiler :D zaten juvenin kaybedeceği hiç birşey yoktu adamlar gruptan çıkmayı garantilediler ama şimdi chelsea gs ye öyle bir koyacak ki gs nin aklı şaşacak maçtan sonra bu yorumumu okumak için gelin !

• sanmıyorum :/

0|1
    1|0
  • Eler, eleyecek güçte.

0|0
    0|1
  • Deplasmanda oynadığı kötü futbol aklıma gelince içim kararıyor be çok zor görünüyor.

0|1
    0|0
  • Galatasaray bitti demeden hiç bir şey bitmez

1|2
    0|1
  • Galatasary orda gol bulursa geçer her türlü.

0|0
    0|0
  • Galatasarayın işi zor orda chelsea yi elemek zor hatta imkansız en fazla beraberlik olur ve umarım o beraberlik bizim işimize yarar saygılar...

0|0
    0|1
  • chelsea yi evinde yenmek zor ama kazanması için sert ve agresif futbol oynaması lazım.

0|0
    0|0
  • Chelseanin stamford bridge performansı ortada, mourinhonun futbol zekası ortada

tahmini skor 3-1

0|2
    2|1
  • Umudumuz o yonde

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 5

• Hadi hayırlısı.

0|0
    0|1
  • Kalbim Galatasaray'ımdan yana ..

1|0
    0|1
  • Gercekci olalim isimiz zor be suslu.

0|2
    1|0
  • çıkacak çıkacakk :)

0|1
    0|1
  • Galatasaray daha öncede pek çok basarı kazandı avrupada. Eger oyuncularında morali yerinde olursa neden kazanamasın? Olumsuz düsünecek birsey yok ortada.

1|2
    0|0
Yükleniyor...