İnternette fotoğrafını görmeden sadece yazıştığımız insanlar neden hep izmirli hatta bornovalı? :))

Türkiye'de kızların çoğu izmir'de hatta bornova'da olduklarını söylüyorlar..Onu geçtim büyük göğüslü olduklarını söylüyorlar -ilgimi çektiklerinden değil- :))) Bence başka yalan bulmaları lazım.Şuraya bak ya biriyle yazışıyorsun öylesine İzmir diyor neresinden diyorum bornova diyor sohbeti kesiyorum :)) iki laf edicez zaten.bir daha sohbet muhabbet olmayacak iki zaman geçsin diye onda da yalan mı atılır ya? artık internete güvenim bitiyor yavaş yavaş.

Siz hiç karşılaşmadınız mı böyle insanlarla :))) hep bana mı denk gelir ya :))

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• genelde istanbulluyum denir ama İzmir bornovayı ilk kez duyuyorum

izmir kızları güzeldir sözünden kaynaklanıyor o demekki

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben de izmirliyim ama izmirde yaşamıyorum..karşı yakadaydık ordayken bornovalı değilim ama...göğsüm de yok..sdhjd o dediğin kızları da biliyorum bildikleri tek yer bornova olduğundan böyle oluyo ve onlar yüzünden gerçek izmirliler de arada kaynıyo mk..:(

0|0
    0|0
  • özeniyolar demek ki :D:D

0|0
    0|0
  • Kız profili vardı. Msnde ekledim o zamanlar kamera açtık kıllı 50 yaşlarında adamla karşılaştım :D

0|0
    0|0
  • Herkes aynı değil ki

0|0
    0|0
  • @hzlyasar takipp ett :D izmirli değilim lenn :D ASFAG

0|0
    0|0
    • uzun zamandır girmediğim twitter hesabıma girdim sırf bu yüzden 430 dan 125 e düşmüş girmeye girmeye sadfasd :D ama takip etmedim düşünmüyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Çünkü Türkiye'nin her konuda en başarılı şehri...

...insan orada olmayı istiyor...

...başaramayınca da oradaymış gibi yapıyor...

0|0
    0|0
  • bornova ogrenci yuvasi kanka zamaninda cikmazdik oralardan da yaslandik artik

0|0
    0|0
Yükleniyor...