Norlevo hap ile bilgi

merhaba kız arkadasımla ilişkiye girdikten sonraki gün norlevo hap içirdim hapı içtikten 3 gün sonra kanaması başladı fakat normal regl döneminden 10 gün önce bu kanama süresi 4 gün sürdü daha sonra regl zamanı geldiğinde regl olmadı 4 gün arayla 2 gebelik testi yaptık ikiside negatif çıktı fakat gebelik testleri %100 doğru çıkmıyormus. neyse kız arkadasımın hamile olma durumu var mıyoksa ilacın yan etkisi falanmı ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Bundan sonraki regl tarihini o haptan sonra olan kanamaya göre hesaplamanız gerekiyor. O ara kanamadan 25 - 30 gün sonra tekrar regl olur. Testlere bakarak kesin bir şey söylenemez. Kan tahlili net sonuç verir. Ayrıca o hap çok yan etkisi olan bir haptır, bir anda o kadar hormon yüklemesi birçok rahatsızlığa sebep olabilir ileride. 6 aydan kısa aralıklarla kullanmamasını tavsiye ederim.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O kanama olduysa korkmayin. Hamile degil. Hormon hapi oldugundan regl duzeni bozulur.

0|1
    1|0
  • norlevo ilişkiye girdikten 72 saat içinde alınmalıdır ilk 24 saat içinde alındığında etkisini büyük oranla gösterecektir geri kalan 48 saat içinde alınması ilk 24 saatki kadar kesinlik içermez

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı regl düzensizlikleri yapabilir. Erken, gec veya düzensız olabilir. Zaten 2 kere gebelik testi yapmıssınız eger cok sıkıntıda kaldıysanız kan testi yaptırın.

Hormonları olumsuz etkiliyor cok sık kullanmayın o ilacı senede en fazla 2 kere kullanabilirsin.

0|0
    0|0
    • evet üstünde 2 kere yazıyor senede en fazla biz 2 ayda 2 kere kullandık toplamda yanı ayda 1 bende stres yapma diyorum fakat kız arkadasım anlamıyor hamileyim diye tutturuyor kan testi yapılırsa ailesinin haberi olur cünkü 18 degil

• Dogum kontrolü yöntemlerinden birini kullanın artık.

O konuda bir bilgim yok fakat kız reiıt degilse sen cinsel istirmar sucundan yargılanırsın.

Stres yaparsada adeti gecikebilir.

• nelerin olacağını biliyorum o konular için bilgilendirmeye gerek yok ama dediğiniz gibi yan etki değilmi o

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...