Bu seviyor anlamına mı geliyor?

Bana iyi davranıyo Ama hep kaçıyor bana bir Gün sordu bir kız bir erkeğe seni sevıom derse erkek hayır Derse nolur diye soru sordu Ama gözlerimin içine bakarak sonra kesin Benim ondan hoşlandımı biliyor Ama o da belli ediyor sonra ben ona sordum aşıkmışın diye oda bana gülerek Evet dedi kime dedim sustu sonra ertesi Gün sordum kime aşıksın diye oda dediki napcan yaaa ben anlamıyom bir dün iyi bir Gün soğuk davranıyo Şimdi ben napiyim gıdım kıza soleyimmi

Güncellemeler:
?
?

?,?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence söyle sonuçta bir şey kaybetmezsin sevmiyosa zaten senin hiç olmamıştır ben söyledim kız nazik bir şekilde kabul etmedi seni kardeşim olarak görüyorum çok ani oldu felan dedi ama şimdi pişman değilim sorarsan iyi mi oldu bence iyi oldu sonuçta en küçük hareketinde üzülüyordum aynı sınıftayız hala üzülüyorum ama şimdi eskiye göre daha iyiyim

0|0
    0|0
    • Iste emin dilim Ama kiz kaciyor benden bide utangac sordum buna asikmisin die kiz ben aska inanmiyom dedi bende tamam dedim sen nediyon gidim söylim demi ?

• Tamam lan valla godis dicem Insallah Kabul eder bide ben nazaman yanin bir arkadasi var hep yanindan gectim arkadasi Benim kizin kulana birsey söledi aga bence kizda beni sevio

• Hayırlısı be kardeş:)

Yükleniyor...