Kapat

Telefonum bozuldumu yani şimdi benim :( ?

bugün telefonu cebimden çıkardığımda masaya koyucakken ışığının acayip bir şekilde yanıp söndüğünü fark ettim ekran bembeyazdı ve yanıp sönüyordu. biraz tuşlarına bastım saat menüsü çıktı ve durduk yere hop diye kapandı.. açmaya çalıştım normal pin kodu giriliyor lakin menüye bir türlü ulaşamıyorum pin kodunu girdikten sonra donuyo ekran bembeyaz oluyor ve gene yanıp sönmeye başlıyor. gerçi yaklaşık 1050ye yakın mesaj vardı onların yüklenmesinden dolayı uzun sürüyor sandım ama Şu an tam 25 dakikadır açık ve hala telefonuma ulaşamıyorum. bunun sebebi nedir? bozuldumu bu şimdi? yere falanda düşürmedim. cebimden masaya masadan cebe :S bu telefonu fazlada kullanmıyorum genelde diğer telefonumdayım ama gerçekten moralim bozuldu ne yapabilirim yardımccı olurmusunuz :(

0|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• geçmıs olsun canım yakın zamanda aldıysan aldıgın yer sorsan teknosa gıbı vatan gıbı yerse teknık servıs bılır

0|0
    0|0
    • nerdeyse on seneye yaklaşıyo telefonumun ömrü :/ bigün bozulcağını biliodumda ani oluşu hoşuma gitmedi :(

• Nokia :-) ama son nefesini dun werdi ne yazikki

• anladım basın sağolsun benımkıde n73 du babama verdım ama halen calısıyorda ıyı bakmıstım 7 yıl olmustu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• son nefesini vermiş

allah taksiratını affetsin :)))

0|1
    0|0
  • telefonun markası neyse internete modeli yazıp format atmaya bak o zmn düzelebilir

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...